Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instrukcja użytkowania systemu. www.Hrlink.pl Po zalogowaniu do systemu zobaczysz stronę główną. Zawiera ona informację o opublikowanych ogłoszeniach,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instrukcja użytkowania systemu. www.Hrlink.pl Po zalogowaniu do systemu zobaczysz stronę główną. Zawiera ona informację o opublikowanych ogłoszeniach,"— Zapis prezentacji:

1 Instrukcja użytkowania systemu

2 www.Hrlink.pl Po zalogowaniu do systemu zobaczysz stronę główną. Zawiera ona informację o opublikowanych ogłoszeniach, pokazuje stan magazynu oraz pozwala zarządzać własnym kontem. Aby stworzyć i opublikować nowe ogłoszenie, kliknij w Tworzenie i publikacja ogłoszenia odbywa się w pięciu krokach.

3 www.Hrlink.pl W pierwszym kroku wprowadzasz nazwę, nr ref oraz treść ogłoszenia. Pamiętaj, aby wprowadzać treść poszczególnych boksów wraz z nagłówkiem

4 www.Hrlink.pl W drugim kroku wskazujesz miejsce pracy (kraj, region, miejscowość) oraz wybierasz sposób aplikowania. W ramach jednego ogłoszenia, prowadząc rekrutacje na to samo stanowisko w kilku miejscach, możesz opublikować je w kilku regionach.

5 www.Hrlink.pl W trzecim kroku wybierasz portal, na którym chcesz opublikować swoje ogłoszenie. W tej wersji systemu na liście portali będą dostępne wyłącznie ogłoszenia i produkty portalu www.gazetapraca.pl. Opcja multipostingu ogłoszeń rekrutacyjnych na płatne i darmowe portale oraz możliwość samodzielnego generowania linków aplikacyjnych są dostępne w wyższych wersjach systemu HRlink.pl (Hrlink.pl wspiera publikację ogłoszeń na ponad 40 mediach internetowych).

6 www.Hrlink.pl W czwartym kroku uważnie zapoznaj się z każdym polem i wybierz właściwe parametry, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na publikację tego ogłoszenia.

7 www.Hrlink.pl W piątym kroku system generuje ostateczny podgląd ogłoszenia, umożliwiając zapoznanie się z treścią i wyglądem gotowego ogłoszenia lub jego edycję jeszcze przed finalną publikacją.

8 www.Hrlink.pl Po poprawnej publikacji system przenosi nas automatycznie na stronę główną. Ogłoszenie pojawi się w zakładce Opublikowane (online) Z tego miejsca możemy je edytować, powielać i usuwać. Dodatkowo ogłoszenie może mieć status Robocze (np. przerwane w trakcie przygotowywania publikacji) i Nieaktywne (offline).

9 www.Hrlink.pl Na stronie głównej jest także ikona, która pozwala zarządzać własnym kontem. Rekruter może zarządzać tylko swoim profilem m.in. edytować swoje dane, zmienić hasło. Pozostałymi kwestiami zarządza tylko i wyłącznie Administartor.

10 www.Hrlink.pl Administrator systemu może dodawać kolejnych użytkowników i określać ich uprawnienia.

11 Rekrutujmy razem!


Pobierz ppt "Instrukcja użytkowania systemu. www.Hrlink.pl Po zalogowaniu do systemu zobaczysz stronę główną. Zawiera ona informację o opublikowanych ogłoszeniach,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google