Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

HUHU GLASSES są to wielofunkcyjne okulary o których na pewno marzy każdy śmiertelnik. Dzięki tym okularom będziesz miał dostęp do Internetu w każdej chwili.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "HUHU GLASSES są to wielofunkcyjne okulary o których na pewno marzy każdy śmiertelnik. Dzięki tym okularom będziesz miał dostęp do Internetu w każdej chwili."— Zapis prezentacji:

1

2 HUHU GLASSES są to wielofunkcyjne okulary o których na pewno marzy każdy śmiertelnik. Dzięki tym okularom będziesz miał dostęp do Internetu w każdej chwili jeżeli tylko będziesz miał je założone! Specjalne czujniki zamontowane przy noskach sprawiają że tylko gdy pomyślisz o jakiejś rzeczy zaraz po naciśnięciu guzika „start” pojawi się ona przed Twoimi oczami. Co więcej doskonale odpracowany system sprawia, że Twój wzrok nie może się od nich pogorszyć tak jak to się dzieje w przypadku używania zwykłych monitorów/komputerów itd. MUSISZ JE MIEĆ!!!

3 Jedna para HUHU GLASSES kosztuje tylko 599zł. Jest to naprawdę bardzo atrakcyjna cena! CENNIK : 1 para HUHU GLASSES – 599zł 2 pary HUHU GLASSES – 1059zł 3 pary HUHU GLASSES – 1499zł 4 pary HUHU GLASSES – 1999zł Przy zakupie większej ilości HUHU GLASSES CENA DO NEGOCJACJI !

4 KOLORY OPRAWEK HUHU GLASSES

5 KONTAKT Infolinia : 666 777 888 Tel. kom. 690 790 890 GG : 708965 e-mail : huhuglasses@gmail.com ADRES : Tarnów ul. Lwowska 56 33- 100 Tarnów


Pobierz ppt "HUHU GLASSES są to wielofunkcyjne okulary o których na pewno marzy każdy śmiertelnik. Dzięki tym okularom będziesz miał dostęp do Internetu w każdej chwili."

Podobne prezentacje


Reklamy Google