Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dla Kapłanów W wieczór czwartkowy wielkich tajemnic, Gdy w duszach czystych modlitwa gości, Nie zapomnijmy o kapłanach, Do nich skierujmy słowa wdzięczności:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dla Kapłanów W wieczór czwartkowy wielkich tajemnic, Gdy w duszach czystych modlitwa gości, Nie zapomnijmy o kapłanach, Do nich skierujmy słowa wdzięczności:"— Zapis prezentacji:

1

2 Dla Kapłanów W wieczór czwartkowy wielkich tajemnic, Gdy w duszach czystych modlitwa gości, Nie zapomnijmy o kapłanach, Do nich skierujmy słowa wdzięczności:

3 Za służbę Bogu i człowiekowi, Za sakramenty nam udzielone, Za ręce, które błogosławią, Za słowa Prawdy wiernie głoszone.

4 Niech Was Pan Jezus – Najwyższy Kapłan – Napełnia duchem kapłaństwa Swego. Niech Was zachowa w pobożności I wciąż do serca tuli Bożego.

5 Niech Was uświęca, ciągle umacnia I w gorejące pochodnie zmienia. Byście jako słudzy dobrzy Nas prowadzili do zbawienia. (Alina Paul)

6 W dniu ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa, w dniu Twojego święta niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.

7 "...przed kapłaństwem klękam" Szczęść Boże ! max

8 Pomoc Duchowa www.adonai.pl


Pobierz ppt "Dla Kapłanów W wieczór czwartkowy wielkich tajemnic, Gdy w duszach czystych modlitwa gości, Nie zapomnijmy o kapłanach, Do nich skierujmy słowa wdzięczności:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google