Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CloudA, nowoczesna platforma edukacyjna. Studia podyplomowe w modelu CloudA. Biuro Projektów WSB-NLU. Innowacyjna technika kształcenia (Project- Based.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CloudA, nowoczesna platforma edukacyjna. Studia podyplomowe w modelu CloudA. Biuro Projektów WSB-NLU. Innowacyjna technika kształcenia (Project- Based."— Zapis prezentacji:

1

2 CloudA, nowoczesna platforma edukacyjna. Studia podyplomowe w modelu CloudA. Biuro Projektów WSB-NLU. Innowacyjna technika kształcenia (Project- Based Learning) na studiach podyplomowych oraz na kierunku Informatyka. Park Technologiczny MMC Brainville. Instytut Opiniodawstwa Sądowego Diagnozy i Terapii.

3

4 Zarządzanie Informatyka Ekonomia Psychologia Administracja Pedagogika Finanse i rachunkowość Finanse i rachunkowość Stosunki międzynarodowe Mechanika i budowa maszyn

5 Kompleksowy system zarządzania szkołą. Mobilnie: Szkolenia, Konferencje, Zajęcia dla uczniów, Wywiadówki

6 W Polsce brakuje około 40 tysięcy informatyków, w przyszłym roku będzie to już 50 tysięcy! W Stanach Zjednoczonych, w chwili obecnej, brakuje około 300 tysięcy pracowników branży IT. Szacuje się, że w 2020 będzie brakować około miliona specjalistów ! Architekt IT (Mediana płacy całkowitej (netto): 8532 zł) Starszy Programista.NET (Mediana płacy całkowitej (netto): 5990 zł.) Senior Developer (Mediana płacy całkowitej (netto): 6599 zł.) Starszy Programista JAVA (Mediana płacy całkowitej (netto): 5990 zł

7 W czasie kursów zespół studentów zrealizuje zaawansowaną aplikację biznesową. Nauka programowania będzie silnie połączona z realizacją projektu.

8 Cel działania szkoły: Nauka programowania zaawansowanych biznesowych systemów informatycznych. Programowanie aplikacji desktopowych i internetowych w najnowszym środowisku programistycznym Microsoft Visual Studio przy użyciu serwera Microsoft SQL Server. Realizacja dużych projektów informatycznych z wykorzystaniem narzędzia do zarządzania projektem (TFS - Team Foundation Server).

9

10 W budynku MMC Brainville powstał kompleks nowoczesnych laboratoriów IT, przeznaczonych do użytku firm współpracujących z Parkiem.

11 20 stacji roboczych do korekcji i gradacji barwnej. Stanowiska są nie tylko stacją graficzną. To całe de­dykowane pomieszczenie przygotowane do pracy z materiałem, w którym kolor ma krytyczne znaczenie. W pomieszczeniu znajduje się specjalistyczne oświetle­nie, które jest odpowiednio jasne, stabilne kolorystycznie, dostosowane i skalibrowane do wymagań stanowiska (nie występuje zewnętrzne oświetlenie zmienne).

12 60 wydajnych stacji roboczych wyposażonych jest w specja­listyczne oprogramowanie do tworzenia i edycji profesjonalnych projektów filmowych, graficznych, multimedialnych oraz innych działań związanych z tworzeniem efektów specjalnych.

13 13 kamer o najlepszej na rynku specyfikacji - Vicon T160. Jednym z elementów produkcji filmowej oraz animacji 3D jest przechwytywanie ruchu tzw. "MoCap". Laboratorium Motion Capture oferuje sprzęt najwyższej klasy oraz usługi dla klientów z całego świata. Mobilne stanowiska umożliwiają nagrywanie sesji w dowolnej lokalizacji.

14 Posiadamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie aplikowania o fundusze UE i środki krajowe oraz zarządzania projektami. Nasi eksperci posiadają dużą wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie aplikowania i realizacji zarówno projektów „miękkich” jak i projektów infrastrukturalnych. Zachęcamy wszelkiego typu instytucje i organizacje do wspólnego aplikowania i realizacji projektów ( w roli Lidera lub Partnera).

15 Studia podyplomowe w języku angielskim prowadzone we współpracy z National Louis University. Studia skierowane są do kadry menedżerskiej. MBA w WSB –NLU posiadają akredytację International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE) oraz North Central Association of Colleges and Universities (NCA).

16 Między innymi: Logopedia. Oligofrenapedagogika. Zarządzanie oświatą z elementami wdrażania projektów unijnych. Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Wystąpienia publiczne i techniki teatralne. Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela. Szeroka oferta dostępna na stronie internetowej: www.wsb-nlu.edu.pl

17 Między innymi: Rachunkowość i podatki. Mediacje. Akademia Coacha i Mentora. Zamówienia publiczne. Sztuka gry na giełdzie. Szeroka oferta dostępna na stronie internetowej: www.wsb-nlu.edu.pl

18 W związku z Nowelizacją prawa gdzie strony same dostarczają dowody w sprawie utworzony został Instytut Opiniodawstwa Sądowego Diagnozy i Terapii. W zakres usług Instytutu wchodzą m.in. Opiniowanie w sprawach karnych, cywilnych i ubezpieczeń społecznych. Mediacje sądowe oraz gospodarcze. Diagnoza i terapia; zachowania, osobowości, nerwic oraz psychoz. Szczegóły na stronie: www.ckib.wsb-nlu.edu.pl

19


Pobierz ppt "CloudA, nowoczesna platforma edukacyjna. Studia podyplomowe w modelu CloudA. Biuro Projektów WSB-NLU. Innowacyjna technika kształcenia (Project- Based."

Podobne prezentacje


Reklamy Google