Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wspaniałe życie przyjaciół Anna, Kuba, Miłosz i inni przypadkowi ludzie i brat Kuby Tymek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wspaniałe życie przyjaciół Anna, Kuba, Miłosz i inni przypadkowi ludzie i brat Kuby Tymek."— Zapis prezentacji:

1

2 Wspaniałe życie przyjaciół Anna, Kuba, Miłosz i inni przypadkowi ludzie i brat Kuby Tymek

3 Tutaj się poznaliśmy…

4 Przy taksówce…

5 Narada…

6 Zabawa…

7 Kto jest najwyższy?

8 Odpoczynek…

9 Bawimy się w teatr…

10 Wojenka na pluszaki…

11 Gwiazdeczka betlejemska…

12 Piękny świat…

13 ANNA Wiecie już jak mam na imię. Interesuję się tańcem i śpiewem. Bardzo lubię słodkie zwierzaczki.Mam 9 lat i 7 miesięcy. Mam także kota Bronka i psa Bąbla. Wiecie już jak mam na imię. Interesuję się tańcem i śpiewem. Bardzo lubię słodkie zwierzaczki.Mam 9 lat i 7 miesięcy. Mam także kota Bronka i psa Bąbla.

14 KUBA Jak wiecie mam na imię KUBA nie JAKUB!!! Interesuję się tańcem i elektryką.mam 9 lat i 6 miesięcy. Mam młodszego brata TYMKA. Jak wiecie mam na imię KUBA nie JAKUB!!! Interesuję się tańcem i elektryką.mam 9 lat i 6 miesięcy. Mam młodszego brata TYMKA.

15 MIŁOSZ Mam na imię MIŁOSZ. Interesuje się piłką nożną i sportem. Mam 10 lat i chodzę do 4 klasy. Mam na imię MIŁOSZ. Interesuje się piłką nożną i sportem. Mam 10 lat i chodzę do 4 klasy.

16 KONIEC DZIĘKI ZA OBEJRZENIE MAMY NADZIEJĘ, ŻE SIĘ PODOBAŁO i proszę pamiętać że KUBA NIE JAKUB DZIĘKI ZA OBEJRZENIE MAMY NADZIEJĘ, ŻE SIĘ PODOBAŁO i proszę pamiętać że KUBA NIE JAKUB


Pobierz ppt "Wspaniałe życie przyjaciół Anna, Kuba, Miłosz i inni przypadkowi ludzie i brat Kuby Tymek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google