Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WRESZCIE SĄ WAKACJE!!! Jedziemy na wakacje do lasu, nad wodę. Prosimy ciebie, słonko o piękną pogodę. CUDOWNIE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WRESZCIE SĄ WAKACJE!!! Jedziemy na wakacje do lasu, nad wodę. Prosimy ciebie, słonko o piękną pogodę. CUDOWNIE."— Zapis prezentacji:

1 WRESZCIE SĄ WAKACJE!!! Jedziemy na wakacje do lasu, nad wodę. Prosimy ciebie, słonko o piękną pogodę. CUDOWNIE

2 Wakacje Kiedyś… Dziś… Dziś….

3 :)Wakacje :) Wesołych wakacji i uśmiechu na ustach Leśne szczęście
Lato, pobądź z nami. Lato, nie uciekaj. Dom daleko, gwar daleko, ale blisko rzeka. Nie licz nam kukułko, ile dni zostało, bo leśnego szczęścia dla nas zawsze będzie mało. Wesołych wakacji i uśmiechu na ustach

4 Wakacje Gdy kwitną akacje –już czas na wakacje. To okres wesoły, bez książek i szkoły. Bo lato i słońce - to super jest sprawa, Kiedy trwa nieprzerwanie zabawa. Bałtyk ,Tatry lub Mazury, Błękit nieba, żadnej chmury. Wszędzie wokół moc atrakcji, Ważne, by być ciągle w akcji.

5 Wakacje Gdy kwitną akacje –już czas na wakacje. To okres wesoły, bez książek i szkoły. Bo lato i słońce - to super jest sprawa, Kiedy trwa nieprzerwanie zabawa. Bałtyk, Tatry lub Mazury. Błękit nieba, żadnej chmury. Wszędzie wokół moc atrakcji. Ważne, by być ciągle w akcji. Lipiec, sierpień– to dla dzieci, okres bardzo jest wesoły. Lecz od września, każdy uczeń, wracać, musi znów do szkoły. Lato, lato i... po lecie, Idzie jesień, czas nauki. Znów zasiądę w szkolnej ławce, Więc trzymajcie za mnie kciuki.

6 Wakacje Wakacje zbliżają się, wszystkie dzieci cieszą się.
Kasia , Michał , Bartek , Ari mają plany na Safari. Kasia , Basia , Asia ,Gosia , chcą pojechać dziś do Osia. Darek i Radek , chcą pojechać dziś do Marek. Wakacje zaczynają się no i wszyscy cieszą się.

7 Czyli wsiadamy w pociąg
Wakacje Wakacje to czas wolny od szkoły!!! Czyli wsiadamy w pociąg i jazda w podróż!!!!

8 WAKACJE Każdy z Was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje, można jechać na Mazury lub nad morze albo w góry. Można w lesie biwakować i w namiocie przenocować, można w cieniu odpoczywać lub w jeziorze "żabką" pływać. Można też całymi dniami kopać piłkę z kolegami, można z tatą łowić ryby albo w lesie zbierać grzyby. Można sobie leniuchować, nocą gwiazdy obserwować można także długo spać bo nie trzeba rano wstać.

9 WAKACJE!!! Za dni kilka –o tej porze będę witać polskie morze. Bo najbardziej mi się marzy żeby bawić się na plaży. A ja chciałbym dotknąć chmury i dlatego jadę w góry. Razem z mamą, razem z tatą w górach lubię spędzać lato. Marta Kleina

10 Wakacje Wakacje to czas wesoły, śpimy długo, bo nie wstajemy do szkoły. głęboko do szafy chowamy kożuchy, a tony lodów pochłaniają nasze brzuchy. W wakacje na łące kwiaty wąchamy i często na rowery wsiadamy. Jesteśmy nad morzem i w siatkówkę gramy, a gdy się zmęczymy pod parasolem siadamy.

11 . Wakacje Wakacje Gdy kwitną akacje –już czas na wakacje. To okres wesoły, bez książek i szkoły. Bo lato i słońce - to super jest sprawa, Gdy kwitną akacje –już czas na wakacje. To okres wesoły, bez książek i szkoły. Bo lato i słońce - to super jest sprawa, Bałtyk ,Tatry lub Mazury, Błękit nieba, żadnej chmury. Wszędzie wokół moc atrakcji, Ważne, by być ciągle w akcji. Lipiec, sierpień– to dla dzieci, okres bardzo jest wesoły. Lecz od września, każdy uczeń Wracać, musi znów do szkoły. Kiedy trwa nieprzerwanie zabawa. Lato, lato i... po lecie, Idzie jesień, czas nauki. Znów zasiądę w szkolnej ławce, Więc trzymajcie za mnie kciuki Bałtyk ,Tatry lub Mazury, Błękit nieba, żadnej chmury. Wszędzie wokół moc atrakcji, Ważne, by być ciągle w akcji Lipiec, sierpień– to dla dzieci, okres bardzo jest wesoły. Lecz od września, każdy uczeń Wracać, musi znów do szkoły. Lato i... po lecie, Idzie jesień, czas nauki. Znów zasiądę w szkolnej ławce, Więc trzymajcie za mnie kciuki.

12 To najlepsza pora by przejść się ze swoim kotem
lato To najlepsza pora by przejść się ze swoim kotem

13 WAKACJE!!! Lubię, kiedy są wakacje, trzeba tu mi przyznać rację. No, bo przecież jak nie lubić, kiedy budzik Cię nie budzi? I spać do oporu, potem szaleć po Opolu, biegać, skakać, piłkę kopać I w basenie się wykąpać.

14 WAKACYJNE PODRÓŻE Q Za dni kilka –o tej porze będę witać piękne morze Bo najbardziej mi się marzy żeby bawić się na plaży.. A ja chciałbym dotknąć chmury i dlatego jadę w góry. Razem z mamą, razem z tatą w górach lubię spędzać lato. Ja na morze nie mam czasu. Wolę jechać het- do lasu. I tam z dziadkiem zbierać grzyby albo w rzece łowić ryby.

15 Najlepsze Wakacje Każdy z Was mi przyzna rację, że najlepsze są wakacje, można jechać na Mazury lub nad morze albo w góry. Można w lesie biwakować i w namiocie przenocować, można w cieniu odpoczywać lub w jeziorze "żabką" pływać. Można też całymi dniami kopać piłkę z kolegami, można z tatą łowić ryby albo w lesie zbierać grzyby. Można sobie leniuchować, nocą gwiazdy obserwować, można także długo spać bo nie trzeba rano wstać. Powróciłem już z biwaku było "super" mówię Wam, piękną, lśniącą , złotą rybkę wyłowiłem z wody sam. Była jeszcze bardzo mała, myślę, że prosiła mnie bym zostawił ją w jeziorze bo bez mamy jest jej źle. Wypuściłem ją do wody mówiąc jej : do zobaczenia, myśląc, że jak rybka z bajki spełni moje trzy życzenia. Dwa życzenia się spełniły : odwiedziłem już Mazury, teraz wspólnie z rodzicami pojechałem w polskie góry.

16 ŻYCZENIA WAKACYJNE Aby WAKACJE Wam się dłużyły,
Żeby na jednej podróży się nie skończyły, Marzenia wasze się spełniły. Pociągiem odjedźcie na wakacje, Bawcie się dobrze, wariujcie tylko muchomorami się nie trujcie. Cieszcie się wakacjami, każdymi wolnymi chwilami. MIŁYCH WAKACJI


Pobierz ppt "WRESZCIE SĄ WAKACJE!!! Jedziemy na wakacje do lasu, nad wodę. Prosimy ciebie, słonko o piękną pogodę. CUDOWNIE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google