Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRO SOUND COMES HOME! Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, wytwarzaniu i instalowaniu profesjonalnych systemów audio przeznaczonych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRO SOUND COMES HOME! Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, wytwarzaniu i instalowaniu profesjonalnych systemów audio przeznaczonych."— Zapis prezentacji:

1

2 PRO SOUND COMES HOME! Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, wytwarzaniu i instalowaniu profesjonalnych systemów audio przeznaczonych do sal koncertowych, stadionów, studiów nagraniowych i kin, JBL to pierwsza marka, jaką wybierają specjaliści od rejestracji dźwięku, artyści występujący na żywo oraz inżynierowie dźwięku na całym świecie. Gdziekolwiek liczy się dźwięk, od pierwszego filmu dźwiękowego …

3 … do legend rocka takich jak The Who, czy współczesnych megagwiazd, jak na przykład Lenny Kravitz, profesjonaliści wybierają JBL z uwagi na najwyższej klasy jakość dźwięku. W całkowicie nowej serii Northridge TM E, JBL wykorzystał ponad pół wieku profesjonalnych ekspertyz, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt podczas słuchania muzyki w domu. Linia głośników Northridge TM E czyni słuchanie muzyki i oglądanie filmów w kinie domowym jeszcze przyjemniejszym. W zaciszu własnego pokoju przekonaj się na własnej skórze, co oznacza hasło reklamowe JBL: PRO SOUND COMES HOME! TM

4 E 20E 30E 60E 80E 90E 10E 25 CEE 150 PE 250 P

5 CO SKŁADA SIĘ NA GŁOŚNIK JBL? Bezpośrednia elegancja w harmonijnych zestawach kolorystycznych oraz zaawansowana technologia JBL to główne cechy serii Northridge E, która śmiało prezentuje swoje możliwości.

6 Detale, takie jak zaokrąglone krawędzie minimalizujące odbicia…

7 … oraz gwarantujące stabilność nóżki zdradzają ich profesjonalne dziedzictwo.

8 Każdy komponent przechodzi niezależne od czynników zewnętrznych szczegółowe testy techniczne w laboratoriach centrów badawczych JBL. Do badań wykorzystuje się najnowsze, najbardziej wiarygodne i miarodajne metody testowe.

9 Pomiary robi się w ponad 72 indywidualnych pozycjach słuchacza, zmienianych zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziome, aby zapewnić optymalne rozpraszanie dźwięku w dosłownie każdym pomieszczeniu. Na koniec do pracy bierze się najbardziej wyrafinowane narzędzie, jakiego można użyć do kalibracji głośników – ludzkie ucho. Dopiero wtedy doświadczenie jest zakończone, dopiero wtedy naprawdę można odczuć różnicę, pomiędzy serią JBL Northridge E a innymi głośnikami.

10 CELE Głośnik powinien odtwarzać dokładnie to, co chciał przekazać artysta. Nie jest to łatwe zadanie, ale wyjaśnia, dlaczego najlepsi artyści i inżynierowie dźwięku na świecie wybierają JBL. Aby dzieło sztuki nie zostało zniekształcone, potrzebna jest ogromna precyzja, a także skomplikowana konstrukcja, w której każdy element musi być starannie dobrany do pozostałych. Wszystko to rezultat zjednoczonego wysiłku twórców, suma ponad 50 lat profesjonalnych badań i rozwoju. Dostępne wyłącznie w serii głośników JBL Northridge E.

11 Pozłacane terminale Wytrzymałe śruby zaciskowe gwarantują optymalne, długotrwałe przekazywanie sygnału, pozwalają także na zastosowanie dwóch wzmacniaczy czy podwójnego okablowania.

12 Technologia zwrotnicy SSP (Straight-Line Signal Path) Najkrótsza możliwa ścieżka sygnału minimalizuje rezonans i szum.

13 Membrana z tworzywa PolyPlas Membrany głośników średnio- i niskotonowych wykonane z włókna celulozowego zostały wzmocnione powłoką polimerową, której zadaniem jest eliminowanie rezonansu wewnętrznego, dzięki czemu bas jest precyzyjnie kontrolowany, a masa membrany nie wzrosła.

14 Tweeter z laminowanego tytanu Niewiarygodnie sztywna, a jednocześnie niezwykle cienka warstwa tytanu została wzmocniona laminatem foliowym w celu osiągnięcia precyzyjnych, wolnych od zniekształceń dźwięków wysokiej częstotliwości nawet przy wysokim poziomie głośności.

15 Technologia falowodu JBL EOS Stworzony specjalnie dla profesjonalnych monitorów JBL Pro LSR Studio, falowód JBL EOS (Elliptical Oblate Spheroidal – eliptyczny spłaszczony sferoidalny) równo rozprasza wysokie częstotliwości, dzi ę ki czemu obraz stereo precyzyjniej rozprzestrzenia się w szerszym polu.

16 Technologia bass reflexu FreeFlow Zoptymalizowany, komputerowo wyprofilowany otwór wzmacnia bas, równocześnie eliminując niepożądane turbulencje.

17 Technologia przegrody IsoPower Panel przedni wykonany z niskodyfrakcyjnej płyty MDF, minimalizuje wibracje obudowy i eliminuje odbicia o krawędzie, kierując moc dźwięku bezpośrednio do pomieszczenia, w którym znajduje się głośnik. Dzięki temu słuchacz otrzymuje czysty, niczym niezakłócony dźwięk.

18 LINIA NORTHRIDGE E: CECHY I ZALETY

19 LINIA NORTHRIDGE E: CECHY I ZALETY PolyPlas HeatScape

20 LINIA NORTHRIDGE E: CECHY I ZALETY EOS Kopułka wykonana z laminatu tytanowego

21 Straight-Line Signal Path Pozłacane podwójne terminale

22 IsoPower Niskodyfrakcyjna geometria obudowy Atrakcyjny nowoczesny wygląd

23 Nóżki FreeFlow

24 CECHY I ZALETY SUBWOOFERA

25 Membrany głośników niskotonowych wykonane z czystego włókna celulozowego.

26 CECHY I ZALETY SUBWOOFERA

27 Dioda na panelu górnym

28 CECHY I ZALETY SUBWOOFERA Wzmocnienia obudowy

29 LINIA NORTHRIDGE E – DANE TECHNICZNE

30 LINIA NORTHRIDGE E SERIES DANE TECHNICZNE

31

32 LINIA NORTHRIDGE E SERIES DANE TECHNICZNE

33 LINIA NORTHRIDGE E: SUBWOOFER DANE TECHNICZNE

34


Pobierz ppt "PRO SOUND COMES HOME! Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, wytwarzaniu i instalowaniu profesjonalnych systemów audio przeznaczonych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google