Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KoNiSiOwE.FoRuM www. KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pl. INFORMACJE O FORUM Nasze forum jest bezpłatne. Interfejs jest po angielsku, ale prowadzimy rozmowy po polsku!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KoNiSiOwE.FoRuM www. KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pl. INFORMACJE O FORUM Nasze forum jest bezpłatne. Interfejs jest po angielsku, ale prowadzimy rozmowy po polsku!"— Zapis prezentacji:

1 KoNiSiOwE.FoRuM www. KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pl

2 INFORMACJE O FORUM Nasze forum jest bezpłatne. Interfejs jest po angielsku, ale prowadzimy rozmowy po polsku! Mamy dwóch właścicieli stadniny, gotowych spieszyć wam z pomocą i udzielić rady.

3 Adopcyjne Centrum Konisiowego Forum Naszą największą atrakcją na forum jest ACKF – miejsce, w którym każdy może zaadoptować wirtualnego kopytnego przyjaciela! Możemy się nimi opiekować i żyć wraz z innymi jak w prawdziwej stadinie!

4 SZCZEGÓŁY www.KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pl www.KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pladres internetowy: www.KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pl www.KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pl adres e-mail: konisiowe.forum@wp.pl numer gadu-gadu administratora: 8330208

5 !K-O-N-I-E-C! Dziękujemy za uwagę! www.konisiowe.forum.prv.pl


Pobierz ppt "KoNiSiOwE.FoRuM www. KoNiSiOwE.FoRuM.prv.pl. INFORMACJE O FORUM Nasze forum jest bezpłatne. Interfejs jest po angielsku, ale prowadzimy rozmowy po polsku!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google