Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zbiórka karmy do schroniska przy ulicy Bukowskiej 233

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zbiórka karmy do schroniska przy ulicy Bukowskiej 233"— Zapis prezentacji:

1 Zbiórka karmy do schroniska przy ulicy Bukowskiej 233
Wolontariat Zbiórka karmy do schroniska przy ulicy Bukowskiej 233

2 Członkowie grupy Mikołaj Łochyński Agata Jóźwiak Remigiusz Meissner Ewelina Szabelańczyk Katarzyna Cyzman Paulina Karwat

3 Pierwsze zadanie Celem naszego projektu było zebranie karmy dla schroniska przy ulicy Bukowskiej 233. Dlatego pierwszym działaniem grupy była wizyta w schronisku w celu uzyskania potrzebnych informacji. Tego zadania podjął się Mikołaj.

4 Rozgłoszenie informacji
Remigiusz i Agata przedstawili informacje Pani Dyrektor. Następnie Remigiusz podjął się rozgłoszenia wszystkiego po szkole. Były to następne kroki, bez których przeprowadzenie zbiórki byłoby niemożliwe.

5 Ulotki Żadna akcja nie może się obyć bez reklamy. W naszym przypadku najlepsze były do tego ulotki informujące o naszym planie. To zadanie zostało zlecone Ewelinie, Kasi oraz Paulinie.

6 Zbiórka Naszym pierwotnym celem było zebranie suchej i mokrej karmy dla zwierząt. Po poprzednich zadaniach – wreszcie przyszła pora i na to. Przeprowadzeniem zbiórki zajęli się Agata, Remigiusz oraz Mikołaj.

7 Kolejna wizyta w schronisku
Remigiusz i Agata zawieźli dochody zbiórki do schroniska . Na dowód mamy upamiętniające to zadanie zdjęcia.

8 Ciekawostka Ogromnym plusem całej naszej akcji jest niespodziewana adopcja, do której przekonaliśmy naszą koleżankę. Piesek jest już u niej kilka tygodni i ma się całkiem dobrze.

9 KONIEC


Pobierz ppt "Zbiórka karmy do schroniska przy ulicy Bukowskiej 233"

Podobne prezentacje


Reklamy Google