Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Babci i Dziadka 26 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej nr56 odbyło się uroczystość z okazji Dni Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów i wychowawców.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Babci i Dziadka 26 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej nr56 odbyło się uroczystość z okazji Dni Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów i wychowawców."— Zapis prezentacji:

1 Dzień Babci i Dziadka 26 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej nr56 odbyło się uroczystość z okazji Dni Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów i wychowawców. Wnuczęta zaprezentowały przygotowany program artystyczny: wiersze, piosenki i tańce a później wspólnie uczestniczyli w konkursach i zabawach ze swoimi babciami i dziadkami. Łzy radości i wzruszenia były najwspanialszym dowodem miłości i oddania wnukom. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za tak liczny udział w imprezie.

2

3

4

5

6

7


Pobierz ppt "Dzień Babci i Dziadka 26 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej nr56 odbyło się uroczystość z okazji Dni Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów i wychowawców."

Podobne prezentacje


Reklamy Google