Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fotoreportaż z zajęć unijnych „Rozwój przez nowoczesną edukację w szkołach Gminy Jaworze” Pierwszy etap zajęć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fotoreportaż z zajęć unijnych „Rozwój przez nowoczesną edukację w szkołach Gminy Jaworze” Pierwszy etap zajęć."— Zapis prezentacji:

1 Fotoreportaż z zajęć unijnych „Rozwój przez nowoczesną edukację w szkołach Gminy Jaworze” Pierwszy etap zajęć

2 Język polski

3

4 Język niemiecki

5

6 Język angielski Zajęcia wyrównawcze mają za zadanie powtórzenie i utrwalenie podstaw znajomości języka angielskiego. Ogromny nacisk jest kładziony przede wszystkim na gramatykę na poziomie „elementary”. Uczniowie wypełniają ankiety/kwestionariusze informacjami na temat swojego partnera, zadając pytania w języku angielskim a poprzez gry planszowe podsumowujące zakończone rozdziały, uczą się i bawią utrwalając poznany materiał. Zajęcia rozwijające są skierowane do uczniów, którzy pragną poszerzyć swoją znajomość języka. Zadania leksykalno-gramatyczne często wykraczają poza poziom gimnazjalny, jednocześnie utrwalając dotychczas poznany materiał. Ogromna waga jest przywiązywana do komunikacji i wymowy, dlatego podczas gier planszowych uczniowie którzy użyją języka polskiego wracają na „start”. Podczas zajęć przeprowadzane są rozmowy na podstawie materiałów stymulujących, takich jak: rozmowy sterowane, opis ilustracji, czy wybór najlepszej opcji wraz z uzasadnieniem.

7 Matematyka

8 Matematyka i informatyka

9 Zajęcia przyrodnicze - fizyka

10 Zajęcia przyrodnicze - chemia

11 Zajęcia przyrodnicze - geografia

12 Koło fotograficzne - filmowe

13 Zespół wokalny

14 Doradztwo zawodowe

15 Dziękujemy za uwagę Fotoreportaż przygotowało koło dziennikarskie


Pobierz ppt "Fotoreportaż z zajęć unijnych „Rozwój przez nowoczesną edukację w szkołach Gminy Jaworze” Pierwszy etap zajęć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google