Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Tak wygląda strona forum. Wchodząc pierwszy raz zaczynamy od kliknięcia na słowo "rejestracja".

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Tak wygląda strona forum. Wchodząc pierwszy raz zaczynamy od kliknięcia na słowo "rejestracja"."— Zapis prezentacji:

1 1. Tak wygląda strona forum. Wchodząc pierwszy raz zaczynamy od kliknięcia na słowo "rejestracja".

2 2. Pojawi się regulamin forum - należy go przeczytać i zaakceptować.

3 3A. Pojawi się właściwy formularz rejestracji. Wpisujemy nazwę użytkownika i adres email - obowiązkowo. Jeżeli chcemy otrzymywać wiadomości email od innych użytkowników, należy zaznaczyć kratkę wskazaną przez zieloną strzałkę. Następnie należy wybrać swoje hasło i wpisać je dwa razy. Hasło nie może być za krótkie, nie może być np. naszym imieniem i nazwiskiem, ale musimy je zapamiętać, nie należy go nigdzie zapisywać. Następnie należy wpisać swój kod pocztowy i wybrać województwo. Jest to potrzebne, aby było wiadomo, w jakich częściach Polski jest już zgłoszonych ile osób. Gdy PKW zatwierdzi podział na obwodowe komisje wyborcze - uzupełnimy podział na forum według tych wskazań.

4 3B. Dalej wybieramy, w jaki sposób chcemy uczestniczyć w RKW. MOGĘ POMÓC JAKO - Osoby biegłe w szeroko rozumianej obsłudze komputerów mile widziane są jako: grafik, bazodanowiec, informatyk/programista, moderator forum, tester systemu. Osoby reprezentujące danego kandydata na prezydenta RP proszone są o zaznaczenie tego faktu przez wybranie właściwego punktu, podobnie osoby mające możliwość udostępnienia serwera. Pozostałe osoby prosimy o zaznaczenie "proszę mną dysponować". CHCĘ BYĆ - Osoby biegłe w komputerach proszone są o zaznaczenie "Pomóc tworzyć system", pozostali mają do wyboru trzy opcje.

5 3C. Na końcu wpisujemy w puste pole wyświetlone powyżej literki - jest to dodatkowe zabezpieczenie. Na końcu klikamy "rejestracja".

6 I już. Teraz trzeba sprawdzić swoją pocztę i kliknąć w link, który przyszedł w mailu od RKW. A później zawsze logować się poprzez wpisanie podanej na początku nazwy użytkownika i hasła w zaznaczonych na zielono kratkach.


Pobierz ppt "1. Tak wygląda strona forum. Wchodząc pierwszy raz zaczynamy od kliknięcia na słowo "rejestracja"."

Podobne prezentacje


Reklamy Google