Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Julian Tuwim - Okulary 1.Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„ 2.Szuka w spodniach i w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Julian Tuwim - Okulary 1.Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„ 2.Szuka w spodniach i w."— Zapis prezentacji:

1 Julian Tuwim - Okulary 1.Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„ 2.Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucieSzuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie 3.Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca.Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. 4. "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!„ "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!„ 5.Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie!Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! 6.Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie.Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. 7.Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać.Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. 8.Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka.Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. 9.Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie.Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie. Prezentację wykonał: Łukasz Waligóra

2 Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Strona główna Dalej

3 Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Wstecz Dalej Strona główna

4 Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. Wstecz Dalej Strona główna

5 " Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" Wstecz Dalej Strona główna

6 Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Wstecz Dalej Strona główna

7 Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. Wstecz Dalej Strona główna

8 Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Wstecz Dalej Strona główna

9 Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Wstecz Dalej Strona główna

10 Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie. Wstecz Strona główna


Pobierz ppt "Julian Tuwim - Okulary 1.Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?„ 2.Szuka w spodniach i w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google