Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa 1c i 2a w kinie Cinema City Imax na filmie pt

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa 1c i 2a w kinie Cinema City Imax na filmie pt"— Zapis prezentacji:

1 Klasa 1c i 2a w kinie Cinema City Imax na filmie pt
Klasa 1c i 2a w kinie Cinema City Imax na filmie pt. „Wakacje Mikołajka” „Wakacje Mikołajka” to francuski film komediowy w reżyserii Laurenta Tirarda, druga po „Mikołajku” produkcja poświęcona przygodom bohatera książek Jean Jacquesa Sempé i René Goscinny'ego.

2 We wrześniu klasy: 1c i 2a wybrały się do kina
We wrześniu klasy: 1c i 2a wybrały się do kina. Dla pierwszaków była to pierwsza wycieczka zorganizowana przez panią wychowawczynię.

3 „Manufaktura” jest wszystkim dobrze znana
„Manufaktura” jest wszystkim dobrze znana. Jednak seans filmowy w towarzystwie kolegów z klasy to niecodzienne wydarzenie.

4 Uśmiech na twarzach dzieci mówi samo za siebie
Uśmiech na twarzach dzieci mówi samo za siebie! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń.    

5 Zdjęcia poniżej odzwierciedlają tylko niektóre sceny z filmu
Zdjęcia poniżej odzwierciedlają tylko niektóre sceny z filmu. Nie można tego przegapić! Musicie to koniecznie obejrzeć!

6 Rodzina Mikołajka ( główni bohaterowie) Mathéo Boisselier (Mikołajek)
Valerie Lemercier (mama Mikołajka) Kad Merad (tata Mikołajka)

7 szybko poznaje nowych, oddanych przyjaciół.
Kilka słów o filmie Z ostatnim szkolnym dzwonkiem Mikołajek pakuje walizki i w towarzystwie rodziców i babci wyrusza na upragnione wakacje nad morze Na malowniczych plażach pensjonatu Rybitwa chłopiec szybko poznaje nowych, oddanych przyjaciół. Wśród nich znajdują się: Błażej, który nie jest na wakacjach, bo jest... miejscowy, Fortunat - łakomczuch potrafiący zjeść dosłownie wszystko, Dżodżo, którego akcent rozbawia do łez, płaczliwy Kryspin, a także niespecjalnie lubiany przez kolegów przemądrzalec Kosma. Dla ich wesołej paczki każdy dzień to doskonała okazja do nowych przygód. Sprawy i zabawy skomplikują się jednak, gdy do grona małych rozrabiaków dołącza pierwsza dziewczynka - małomówna Izabela. Mikołajek, jak zwykle wierny swojej szkolnej miłości - Ludeczce, zrobi wszystko, by pozbyć się niechcianej towarzyszki. Wraz z przyjaciółmi zaczyna knuć kolejne, coraz śmieszniejsze i wymyślniejsze plany, mające zmusić Izabelę do opuszczenia kurortu. Zanim sprawa znajdzie swój finał, nasi bohaterowie przeżyją wakacje, których już nigdy nie zapomną.


Pobierz ppt "Klasa 1c i 2a w kinie Cinema City Imax na filmie pt"

Podobne prezentacje


Reklamy Google