Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Zdrowe dzieci – szczęśliwe dzieci”. W okresie od 1 maja do 30 czerwca 2014 wspólnie z:  Przedszkolem nr 2 w Morągu  Intermarche Morąg  Towarzystwem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Zdrowe dzieci – szczęśliwe dzieci”. W okresie od 1 maja do 30 czerwca 2014 wspólnie z:  Przedszkolem nr 2 w Morągu  Intermarche Morąg  Towarzystwem."— Zapis prezentacji:

1 „Zdrowe dzieci – szczęśliwe dzieci”

2 W okresie od 1 maja do 30 czerwca 2014 wspólnie z:  Przedszkolem nr 2 w Morągu  Intermarche Morąg  Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Morągu Realizowany jest projekt „Zdrowe dzieci, szczęśliwe dzieci”, który odbywa się w ramach Programu Fundacji Nutricia „1000 pierwszych dni dla zdrowia”.

3 W ramach zaplanowanych działań zorganizowano: Szkolenia dla rodziców Zajęcia edukacyjne dla dzieci do lat 3 Zdrowy dzień mamy i taty Piknik rodzinny w stylu babci i dziadka Warsztaty kulinarne dla rodziców Warsztaty kulinarne dla dzieci do lat 3 Konferencję „6 zasad zdrowego żywienia”

4 Szkolenia dla rodziców dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz rodziców dzieci do lat trzech na temat zasad żywienia dzieci w pierwszych 1000 dniach życia. 2 grupy4 spotkania16 godz.40 osób

5 Szkolenia dla rodziców

6 Zajęcia edukacyjne dla dzieci do lat 3 1. 4 spotkania z maluchami 2. 2 grupy 3. 40 dzieci

7 Zajęcia edukacyjne dla dzieci do lat 3

8 „Ciasteczko dla taty i mamy”

9 Zdrowy dzień mamy i taty Podczas „zdrowego dnia mamy i taty” odbyła się degustacja ciasteczek upieczonych przez dzieci z grupy żłobkowej Przedszkola nr 2 w Morągu. Ponadto dzieci przygotowały dla swoich rodziców występ artystyczny oraz szereg wesołych i oczywiście zdrowych konkurencji m.in. obieranie jabłek na czas :)

10 Kolorowe szaszłyki

11 Pijmy soki !!!

12 Zdrowe surówki

13 Piknik rodzinny w stylu babci i dziadka Gry i zabawy na świeżym powietrzu Stoiska ze zdrową żywnością Ponad 200 uczestników Wielobój rodzinny z nagrodami

14 Piknik rodzinny w stylu babci i dziadka

15

16 Warsztaty kulinarne dla rodziców 20 uczestników Zdrowe menuProfesjonalne przygotowanie

17 Warsztaty kulinarne dla rodziców

18

19 Warsztaty kulinarne dla dzieci do lat 3

20 Konferencja „6 złotych zasad żywienia”

21 Wystąpienie Pani Grażyny Kalitko - Dyrektor Przedszkola nr 2 "Zbiorowe żywienie dzieci do lat 3 na przykładzie Przedszkola nr 2 w Morągu." Wystąpienie Pana Marka Borowskiego Prezesa Banku Żywności w Olsztynie " System dożywiania dzieci w województwie warmińsko- mazurskim." Wystąpienie Pani Joanny Przybyła – absolwentki Wydziału zdrowia publicznego, odnowy biologicznej i dietetyki oraz Pedagogiki promocji zdrowia „Zagrożenia wynikające z błędów żywienia dzieci do lat 3”

22 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "„Zdrowe dzieci – szczęśliwe dzieci”. W okresie od 1 maja do 30 czerwca 2014 wspólnie z:  Przedszkolem nr 2 w Morągu  Intermarche Morąg  Towarzystwem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google