Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

N ATALIA R UDNIK KL. IIIA. 8-9 marzec Mistrzostwa Polski Ekstraklasy ZNTS w tańcu sportowym Eliminacje Mistrzostw Świata IFMD i WDU. Natalia osiągnęła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "N ATALIA R UDNIK KL. IIIA. 8-9 marzec Mistrzostwa Polski Ekstraklasy ZNTS w tańcu sportowym Eliminacje Mistrzostw Świata IFMD i WDU. Natalia osiągnęła."— Zapis prezentacji:

1 N ATALIA R UDNIK KL. IIIA

2 8-9 marzec Mistrzostwa Polski Ekstraklasy ZNTS w tańcu sportowym Eliminacje Mistrzostw Świata IFMD i WDU. Natalia osiągnęła wielki sukces po bardzo ciężkim wysiłku i treningach zdobywając I miejsce oraz tytuł Mistrza Polski wraz z Szymonem Gostomskim w kategorii duety show dance Competitor ! Szymon i Natalia są nominowani do Mistrzostw Europy na Węgrzech. A także otrzymała II miejsce oraz tytuł wicemistrza Polski z Patrycją Połomską w kategorii duety modern competitor ! Z Patrycją również otrzymała IV miejsce w kategorii duety jazz competitor. W solowym układzie zdobyła VIII miejsce w kategorii solo jazz i modern competitor. Był bardzo wysoki poziom i dużo uczestników w każdej kategorii. Natalia, Patrycja i Szymon tańczyli również w formacji, która zdobyła I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii modern formacje Competitor !

3 Z DJĘCIA :

4


Pobierz ppt "N ATALIA R UDNIK KL. IIIA. 8-9 marzec Mistrzostwa Polski Ekstraklasy ZNTS w tańcu sportowym Eliminacje Mistrzostw Świata IFMD i WDU. Natalia osiągnęła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google