Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JA, JEZUS Z NAZARETU, widząc że nadchodzi moja godzina podpisuję ten dokument, ponieważ chcę podzielić się tym co posiadam z tymi, którzy są dla mnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JA, JEZUS Z NAZARETU, widząc że nadchodzi moja godzina podpisuję ten dokument, ponieważ chcę podzielić się tym co posiadam z tymi, którzy są dla mnie."— Zapis prezentacji:

1

2 JA, JEZUS Z NAZARETU, widząc że nadchodzi moja godzina podpisuję ten dokument, ponieważ chcę podzielić się tym co posiadam z tymi, którzy są dla mnie najbliżsi. TESTAMENT JEZUSA

3 Ale, ponieważ jestem poświęcony jako BARANEK dla zbawienia ludzi, uważam za słuszne podzielić się ze wszystkimi. W ten sposób zostawiam wam: Wszystkie te rzeczy, które od mojego narodzenia były moje i które w sposób znaczny oznaczyły mnie.

4 Más siendo entregado como cordero, para la salvación de la humanidad, creo conveniente repartir entre todos. Y así les dejo: Todas mis cosas que, desde mi nacimiento, han estado presente en mi vida y la han marcado de un modo significativo: Más siendo entregado como cordero, para la salvación de la humanidad, creo conveniente repartir entre todos. Y así les dejo: Todas mis cosas que, desde mi nacimiento, han estado presente en mi vida y la han marcado de un modo significativo: GWIAZDĘ : Tym którzy są zgubieni i potrzebują widzieć dobrze, aby iść naprzód i dla tego, kto pragnie być kierowany albo kierować innych.

5 MIEJSCE W ŻŁÓBKU: Dla tych, co nie mają nic, ani miejsca gdzie mogą odpocząć ani ognia gdzie mogą się podgrzać i aby mogli rozmawiać z jakimś przyjacielem.

6 MOJE SANDAŁY: Twoje są te sandały i dla tych, którzy chcieliby wejść na drogę, na której zawsze będą gotowi iść RAZEM ZE MNĄ

7 MIEDNICĘ : w której ja umyłem ich stopy i dla tego, kto zechce służyć, dla tego również, kto zechce poczuć się „małym” dla innych, ponieważ będzie on „wielkim” w oczach MOJEGO OJCA.

8 TALERZ: na którym, ja chleb podzieliłem. Dla tych, którzy żyją jak bracia i są gotowi KOCHAĆ wszystkich, ponad wszystko.

9 KIELICH: Zostawiam go tym, którzy pragną aby świat był lepszy, i aby społeczeństwo było bardziej sprawiedliwe.

10 KRZYŻ : Zostawiam temu, kto będzie gotów nieść go.

11 MOJĄ TUNIKĘ : Temu, kto nie ma ubrania i jest mu zimno.

12 Chcę również zostawić jako testament dla całej ludzkości, poglądy, które kierowały moje życie: Niechaj one, będą dla nich GWIAZDĄ kierunkową.

13 MOJE SŁOWO: I naukę, którą powierzył Mi MÓJ OCIEC, dla tego każdego kto będzie jej Słuchać i praktykować ją.

14 RADOŚĆ tym, którzy zechcą się nią podzielić. POKORĘ dla każdego, kto gotów będzie pracować aby rozpowszechniło się Królestwo Niebios.

15 MOJE RAMIĘ : Dla każdego, kto potrzebować będzie jakiegoś przyjaciela u którego może położyć swoją głowę, kiedy będzie zmęczony na swojej drodze życia, aby mógł odpocząć, zdobyć nowe siły i iść naprzód.

16 MOJE PRZEBACZENIE: DAJĘ DLA WSZYSTKICH. Aby dzień po dniu, po wielu grzechach zapragnęli powrócić do OJCA.

17 “Naturalnie, czuję specjalną miłość dla tych którzy są słabi na zdrowiu”. To wszystko i nawet więcej chciałbym im zostawić, ale przedewszystkim ofiaruję im MOJE ŻYCIE.

18 “TO JESTEM JA, ten kto idzie razem z wami, aby uczestnicząc w waszych zmartwieniach i kłopotach, w waszych radościach i w waszym szczęściu”.

19 „Tak, Ja jestem ŻYCIE, ale wy możecie je przekazać... Nie trzeba nic więcej. Bądźcie zjednoczeni, i kochajcie się naprawdę”.

20 JA WAS KOCHAŁEM W NAJWYŻSZYM STOPNIU, I NIOSĘ WAS W MOIM JEZUS

21 Wyślij te przezrocza tym, z którymi masz kontakt. W ten sposób zaofiarujesz im możność poznania, że nigdy oni w chwilach trudnych nie byli SAMI i że istnieje NOWE ŻYCIE i dużo odpoczynku... Teraz, poznaj miłość PANA JEZUSA w twoim życiu, w twojej rodzinie. I wysyłając te przezrocza zaofiarujesz im BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO. OPRACOWANE W WERSJI POLSKIEJ PRZEZ TADEUSZA ROMANA


Pobierz ppt "JA, JEZUS Z NAZARETU, widząc że nadchodzi moja godzina podpisuję ten dokument, ponieważ chcę podzielić się tym co posiadam z tymi, którzy są dla mnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google