Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kto naprawdę jest biedny biedny a kto bogaty. Życie jest krótkie a przyjaciół jest mało.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kto naprawdę jest biedny biedny a kto bogaty. Życie jest krótkie a przyjaciół jest mało."— Zapis prezentacji:

1

2 Kto naprawdę jest biedny biedny a kto bogaty.

3 Życie jest krótkie a przyjaciół jest mało.

4 Pewnego dnia ojciec bardzo bogatej rodziny, zabrał swojego syna na wycieczkę, na wieś aby pokazać mu jak żyją biedni ludzie. Spędzili dwa dni na farmie, która należała do ludzi, których uważano za bardzo biednych.

5

6 W drodze powrotnej z wycieczki ojciec zapytał syna: “jak ci się podobała nasza wyprawa?’ “była wspaniała” “Czy widziałeś jak żyją biedni ludzie?”- zapytał ojciec. “O tak!” - syn odpowiedział… “Czego więc nauczyłeś się na naszej wycieczce?”

7

8 Syn odpowiedział: ”zauważyłem, że oni mają cztery psy a my tylko jednego. My mamy basen, który sięga do połowy naszego ogrodu a oni mają strumień, którego końca nie widać My mamy importowane, sztuczne oświetlenie w naszym ogrodzie a oni mają gwiazdy w nocy. My mamy importowane, sztuczne oświetlenie w naszym ogrodzie a oni mają gwiazdy w nocy.

9

10 Nasze patio sięga tylko do połowy działki a oni mają cały horyzont. działki a oni mają cały horyzont. My mamy mały kawałek ziemi do życia o oni mają pole tak wielkie, życia o oni mają pole tak wielkie, że wzrok nie sięga. że wzrok nie sięga.

11

12 My mamy służących, którzy nam służą a oni służą innym… My kupujemy nasze jedzenie a oni swoje uprawiają… Dla naszej ochrony mamy mur dookoła naszej posiadłości a oni mają przyjaciół, ktorzy ich chronią….

13

14 Ojciec chłopca stanął zdumiony i nie mógł powiedzieć żadnego słowa… “Dzięki Tato, że pokazałeś mi jacy jesteśmy ubodzy”

15

16 Czy spojrzenie na życie z innej perspektywy nie jest cudowne? * Pomysł, co się stanie jeśli będziemy dziękować za wszystko co jest nam dane, zamiast martwić się o to czego nie mamy. co jest nam dane, zamiast martwić się o to czego nie mamy.

17

18 Doceń wszystko co masz a szczególnie swoich przyjaciół! a szczególnie swoich przyjaciół! Wyślij tą prezentacje do swoich przyjaciół; pomóż im odświeżyć przyjaciół; pomóż im odświeżyć spojrzenie na życie spojrzenie na życie i cieszyć się tym co mają…. i cieszyć się tym co mają….

19

20 Życie jest krótkie a przyjaciół ma si ę niewielu…. niewielu….

21

22 Wysłałem to do Mojego Mojego PRZYJACIELA… PRZYJACIELA… Call L/A (847.669 6968) or L/A - com.bCall L/A (847.669 6968) or L/A - com.b

23

24 …Z wyrazami szacunku, respektu i miłości.


Pobierz ppt "Kto naprawdę jest biedny biedny a kto bogaty. Życie jest krótkie a przyjaciół jest mało."

Podobne prezentacje


Reklamy Google