Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kobiecy Manifest (Raz na zawsze!)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kobiecy Manifest (Raz na zawsze!)"— Zapis prezentacji:

1 Kobiecy Manifest (Raz na zawsze!)
W nadziei, że mężczyźni tego świata nas zrozumieją, choć tej nadziei tak malo...

2 i wszyscy inni mężczyźni!
Mężczyzno, facecie, chłopcze, narzeczony, mężu, kochanku i wszyscy inni mężczyźni!

3 § 1 Jeśli pytam się, czy jestem gruba, to czekam, aż mi powiesz, że jak schudnę to będę wyglądać jak anorektyczka, a wszystkie dziewczyny powinny zazdrościć mi figury, a Ty i tak kochasz mnie taką jaką jestem.

4 Jeśli czegoś chce, nigdy nie pytam wprost. Żeby nie było niejasności:
§ 2 Jeśli czegoś chce, nigdy nie pytam wprost. Żeby nie było niejasności: My, kobiety, jesteśmy skomplikowane. My lubimy subtelne zakamuflowane pytania. Na proste pytanie zawsze możesz odpowiedzieć nie, a tego nie chcemy. Kiedy ty jesteś bezpośredni, naiwnie myślimy, że ma to jakieś głębsze dno...

5 § 3 Jeśli stawiam pytanie, na które nie oczekuje odpowiedzi, to nie mów mi czegoś czego nie chcę usłyszeć. Powinieneś wiedzieć, kiedy kobieta się tylko droczy.

6 § 3 Jeśli stawiam pytanie, na które nie oczekuje odpowiedzi, to nie mów mi czegoś czego nie chcę usłyszeć. Powinieneś wiedzieć, kiedy kobieta się tylko droczy.

7 My jesteśmy skomplikowane.
§ 4 My jesteśmy skomplikowane. Jeśli mnie prosisz, o podanie chleba, to skąd mam wiedzieć że nie masz na myśli nic innego, że to nie jest zarzut, że nie ma chleba na stole? Jesteśmy wrażliwe, na Wasze pretensje.

8 My jesteśmy skomplikowane.
§ 5 My jesteśmy skomplikowane. Nie ma najmniejszego sensu próbować nas zrozumieć. My przez większość czasu myślimy o czymś więcej niż seks. Dla nas związek ma głębsze znaczenie.

9 My jesteśmy skomplikowane.
§ 6 My jesteśmy skomplikowane. Jak pytam o czym myślisz, najpoprawniejszą odpowiedzią jest O MNIE. Czasami mógłbyś zająć głowę czymś więcej niż piłka nożna, alkohol, ryby, seks albo samochody.

10 § 7 Piątek/Sobota/Niedziela = najeść się do syta = kumple = piłka w telewizji = piwo = złe zachowanie. Czy musisz być taki prymitywny. A nie mógłbyś mnie zabrać do restauracji w weekend? Jak wolisz kumpli to niech oni Ci gotują i sypiają z Tobą. O nas trzeba dbać!

11 § 8 Zakupy są rozrywką, formą odstresowania i nieodłączną częścią natury kobiety. Znoś je po męsku!

12 § 9 To, że się długo przygotowujemy przed wyjściem to standard. Myślisz, że dla kogo chcemy ładnie wyglądać? Żeby wyglądać jak bóstwo, trzeba poświęcić trochę czasu.

13 Sukienek, butów i bluzeczek nigdy nie jest za dużo.
§ 10 Sukienek, butów i bluzeczek nigdy nie jest za dużo. Szlochanie to nie jest szantaż. W końcu zarabiasz pieniądze, aby mnie uszczęśliwiać. A mnie uszczęśliwiają zakupy. Chcesz, żebym chodziła w niemodnych ubraniach???

14 Większość mężczyzn ma 3 pary butów.
§ 11 Większość mężczyzn ma 3 pary butów. Tak się nie da żyć. Skoro już sam nie dopasowujesz butów do stroju, mógłbyś chociaż doradzić mi, które najlepiej pasują do mojego kostiumu.

15 § 12 Jeśli zadając pytanie oczekujesz odpowiedzi TAK lub NIE, to go nie zadawaj. Na odpowiedź składa się wiele czynników, jak nie chcesz ich słuchać, to po co pytasz?

16 § 13 Jeśli mam problem, to oczekuje od Ciebie pomocy, i współczucia tak jak to robią moje przyjaciółki.

17 § 14 Ból głowy, to oznaka, że zmarniałeś w wykonywaniu pewnej czynności i musisz się bardziej postarać, żeby mi przeszedł.

18 § 15 Kiedy jestem zdenerwowana i płaczliwa, nie waż się powiedzieć, że chyba mam okres, bo zginiesz!!

19 Mężczyźni widzą tylko 16 kolorów.
§ 16 Mężczyźni widzą tylko 16 kolorów. A brzoskwinia to co niby jest? Może owoc? A łosoś, a pistacja?

20 § 17 Moja garsonka nie jest biała. Prawdopodobnie chodzi Ci o tą w kolorze ecru bądź śmietankową. Czy to takie trudne nauczyć się nazw kolorów?

21 Torebki lubimy równie mocno, jak wy lubicie piwo.
§ 18 Torebki lubimy równie mocno, jak wy lubicie piwo. Wy tego nie rozumiecie, my też.

22 § 19 Jeśli się pytasz, czy coś się stało, a ja odpowiadam „nie, nic“ – to nie zachowuj się jakby nic się nie stało, bo ewidentnie widać, że coś mnie gnębi!

23 § 20 Codziennie czekam na dowody Twojej miłości, kobieta potrzebuje zainteresowania i poświęcenia!

24 § 21 Postawowa zasada: Nie żyjemy w wiekach średnich. Faceci do garów. Jesteśmy inteligentniejsze i mamy większe szanse na sukces zawodowy. Nie bądź szowinistą!

25 A tak w ogóle czy wy wyobrażacie sobie życie bez nas
A tak w ogóle czy wy wyobrażacie sobie życie bez nas !!! No właśnie, więc szanujcie swoje kobiety!!!

26 Proszę, roześlij ten manifest do jak największej liczby mężczyzn, aby raz na zawsze nas zrozumieli.
Proszę, roześlij ten manifest również do jak największej liczby kobiet, aby się dowiedziały, że nie są w swojej walce osamotnione.

27 Dzięki !!! Ale, jak już powiedziałam, mam nikłą nadzieję, że mężczyźni choć odrobinę zrozumieli, o co w tym manifeście w ogóle chodzi… Są zbyt prości ...


Pobierz ppt "Kobiecy Manifest (Raz na zawsze!)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google