Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ELŻBIETA WÓJCIK urodzona 14 stycznia 1996 w Karlinie. Absolwentka Gimnazjum w Karlinie. Mistrzyni Świata, Vice Mistrzyni Świata, Trzykrotna Mistrzyni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ELŻBIETA WÓJCIK urodzona 14 stycznia 1996 w Karlinie. Absolwentka Gimnazjum w Karlinie. Mistrzyni Świata, Vice Mistrzyni Świata, Trzykrotna Mistrzyni."— Zapis prezentacji:

1

2 ELŻBIETA WÓJCIK urodzona 14 stycznia 1996 w Karlinie. Absolwentka Gimnazjum w Karlinie. Mistrzyni Świata, Vice Mistrzyni Świata, Trzykrotna Mistrzyni Europy, Mistrzyni Unii Europejskiej, kilkukrotna Mistrzyni Polski, Złota medalistka II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich CZĘŚĆ PIERWSZA - ELA

3 Dawno dawno temu na pytanie: Dlaczego akurat boks, a nie jakaś inna dyscyplina? Jak to się zaczęło? Ela odpowiedziała: Chyba mi się nudziło i lubiłam się bić, jak byłam mała. A więc jak to się zaczęło?...... Pierwsze treningi to….

4 Mistrzyni Europy juniorek i kadetek - Orenburg 2011 Mistrzyni Europy Kadetek i Juniorek - Władysławowo 2012 Mistrzyni Unii Europejskiej - Keszthely 2013 Vice - mistrzyni Świata - Albena 2013 Mistrzyni Świata - Sofia 2014 Mistrzyni Europy - Asyż 2014

5 Złota Medalistka Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich - Nanjing (Chiny) - 2014 Które ze swoich zwycięstw uważasz za najcenniejsze i dlaczego?

6 OLIMPIJSKIE ZŁOTKO W AKCJI

7 „Jadąc do Nanjing czułam, że jadę tam po złoto. Byłam pewna tego, bo przed Igrzyskami bardzo mocno pracowałam. Wiedziałam, że ciężka praca musi przynieść efekty”. Na Igrzyskach stoczyłaś trzy trudne walki, która z nich była dla ciebie najcięższa? Jakie plany na przyszłość..?

8 MOJE PIERWSZE KROKI …CZYLI… KILKA SŁÓW O SOBIE… CZĘŚĆ DRUGA – TRENER TOMASZ RÓZAŃSKI

9 Jego podopieczni i podopieczne zdobyli mnóstwo medali, w tym złotych, Mistrzostw Polski w młodszych kategoriach wiekowych - Mateusz Polski; Radosław Obruśniak i Mistrzostw Świata - Elżbieta Wójcik. Czy takie zwycięstwa i chwile dodają sił? Tomasz Różański od 2007 r prowadzi klub bokserski Róża Karlino oraz młodzieżową reprezentację Polski pięściarek, z którą zdobył wiele medali na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Polski szkoleniowiec przez pięć lat uprawiał kickboxing w Koszalinie, pod okiem Józefa Warchoła. Zdobył Puchar Polski i start w Mistrzostwach Europy. W trenerskim debiucie w roli trenera kadry odniósł Pan największy sukces w historii kobiecego boksu w Polsce. Spodziewał się Pan takich osiągnięć ?

10 Jedno z pytań do trenera: Małe miasto w woj. zachodniopomorskim wyrasta dzięki panu na stolicę polskiego boksu. Czy Społeczność i władze samorządowe Karlina dostrzegły jakim skarbem dla miasta jest bokserski klub Róża? Jedna z wielu opinii : Tomek to jeden z lepszych trenerów młodego pokolenia w naszym kraju i myślę, że będziemy mieli z niego pociechę jeszcze długo, potrafi dotrzeć do zawodnika, dokładnie analizuje przeciwnika, układa całą strategię walki i w narożniku widzi wszystko. Tomek oby dalej tak się wszystko układało! Powodzenia

11 Jakie wrażenie wywarł na panu udział w Igrzyskach? ‚TURNIEJ BYŁ BARDZO TRUDNY, ALE DLA TAKICH CHWIL WARTO CIĘŻKO PRACOWAĆ’

12 KOLEJNE ZWYCIĘSTWA Będziemy "kraść" runda po rundzie, a następnie wygrywać z lepszymi rywalami - mówi Tomasz Różański, który został II trenerem Rafako Hussars Poland, gdzie będzie miał okazję pracować z Mateuszem Polskim. Tomasz RóżańskiRafako Hussars Poland Został pan I trenerem Rafako Hussars Poland. Co dalej? Rafako Hussars Poland Czy opuści pan nas i wyjedzie do Warszawy?

13 KILKA SŁÓW O KLUBIE Ze sportowym pozdrowieniem i zaproszeniem do klubu Tomasz Różański

14 DZIĘKUJEMY ZA WYWIAD I ŻYCZYMY SUKCESÓW W DALSZEJ PRACY ORAZ KOLEJNYCH ZŁOTYCH MEDALI


Pobierz ppt "ELŻBIETA WÓJCIK urodzona 14 stycznia 1996 w Karlinie. Absolwentka Gimnazjum w Karlinie. Mistrzyni Świata, Vice Mistrzyni Świata, Trzykrotna Mistrzyni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google