Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony."— Zapis prezentacji:

1

2 We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony chłopak pyta: - Skąd to wiesz kochanie? A ona: No bo teraz są u mojej mamusi.

3 Drugie małżeństwo to zwycięstwo nadziei nad doświadczeniem. Małżeństwo to zwycięstwo wyobraźni nad rozumem.

4 Ożenić się to jak pójść do restauracji z przyjaciółmi. Zamawiasz to co chcesz, potem widzisz co wzięli inni i żałujesz, że tego nie masz.

5 Po kłótni, mąż mówi do żony: "Jaki ja byłem głupi żeniąc się z tobą !". Ona odpowiada: "Tak mój drogi, ale ja byłam zakochana i nie zauważyłam".

6 Gdy inna kobieta skradnie ci męża, najlepszą zemstą będzie pozwolić jej go u siebie zatrzymać.

7 Mężczyzna jest niekompletny, dopóki się nie ożeni. Jak to zrobi jest już naprawdę skończony.

8 Mały chłopiec zapytał ojca: "Tato, ile kosztuje ślub?" Ojciec odpowiedział: "Nie wiem synu, jeszcze płacę".

9 Młody syn do taty: "Czy to prawda, że w niektórych częściach Afryki mężczyzna nie zna swojej żony do momentu, aż się z nią ożeni?". Ojciec odpowiedział: "To się dzieje w każdym kraju, synu."

10 Pewien mężczyzna powiedział: "Nie wiedziałem na czym polega prawdziwe szczęście, dopóki się nie ożeniłem. Niestety, potem było już za późno"

11 Gdyby mężczyźni się nie żenili, szli by przez życie w przekonaniu, że nie popełnili żadnego błędu.

12 Podczas ostrego sporu dotyczącego domowych finansów, mąż mówi: "Gdybyś się nauczyła gotować i miała więcej chęci do sprzątania, moglibyśmy zwolnić służącą!" Na to ona: "Naprawdę? A gdybyś ty miał jakieś pojęcie o seksie, nie potrzebowalibyśmy kierowcy ani ogrodnika!"

13 Mąż: może szybki numerek? Żona: a to były jakieś wolne?

14 Najskuteczniejszy sposób na zapamiętanie daty urodzin żony to raz o nich zapomnieć.

15 Żona mi powiedziała, że powinienem być bardziej uczuciowy. Posłuchałem jej i od niedawna mam dwie kochanki.

16 ŻONA mówi do męża: - Inni mężowie zajmują się żonami, a ty ciągle siedzisz przed komputerem i nic nie robisz! - Kochanie, przecież zawsze chciałaś mieć męża innego niż wszystkie!

17 Żona pyta męża: - Powiedz kochanie, czy jestem twoim skarbem? - A co, chciałabyś, żebym cię zakopał?

18 Po małżeńskiej kłótni mąż kładąc się do łóżka mówi do żony: - Dobranoc matko ośmiorga wrzeszczących bachorów. Na to żona nie pozostając dłużna odpowiada: - Dobranoc ojcze jednego.

19 Mąż mówi do żony: - Kochanie, muszę ci się przyznać, że kiedy uprawiam z tobą seks, to myślę o innych kobietach. Żona: - Jesteś okropny! Kiedy ja uprawiam seks z innymi, zawsze myślę o tobie!

20 Żona wróciła z wczasów. - Czy byłaś mi wierna? - dopytuje się mąż. - Tak samo jak ty mi... - No, moja droga, ostatni raz pojechałaś na wczasy.

21 W środku nocy z małżeńskiego łoża wstaje mąż i trzymając się w okolicach krocza zaczyna nerwowo stąpać z nogi na nogę i przechodząc się po pokoju... - Co ci jest? - pyta rozbudzona żona. - A tak cholernie mi się kobity chce... - odpowiada małżonek. - No to wskakuj - żona zapraszająco odsuwa pierzynę. - Eee.. Jakoś to rozchodzę...

22 Ona: O czym myślisz? On: A o tym samym co i ty... Ona: Ty świnio!!!

23 Kochanie, dlaczego ty mówisz mój dom, moja kanapa? Powiedz chociaż raz nasze. - Zosiu, gdzie są nasze kalesony?

24 Żona mówi do męża: - Kochanie jutro jest rocznica naszego... ślubu - jak ją uczcimy? Na to mąż odpowiada: - Może minutą ciszy?! Dla http://rotfl.ltd.pl/ miś


Pobierz ppt "We dwoje... Czyli 2 słowa o małżeństwie Dziewczyna do narzeczonego: - Kochanie, po ślubie będziemy tacy szczęśliwi, będziemy mieć troje dzieci. Zaniepokojony."

Podobne prezentacje


Reklamy Google