Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hotel Stadt Neustadt an der Orla  Hotel w którym odbyłyśmy praktyki jest prowadzony przez liczną rodzinę Eismann.  W hotelu tym wychowuje się już trzecie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hotel Stadt Neustadt an der Orla  Hotel w którym odbyłyśmy praktyki jest prowadzony przez liczną rodzinę Eismann.  W hotelu tym wychowuje się już trzecie."— Zapis prezentacji:

1

2 Hotel Stadt Neustadt an der Orla

3  Hotel w którym odbyłyśmy praktyki jest prowadzony przez liczną rodzinę Eismann.  W hotelu tym wychowuje się już trzecie pokolenie rodziny Eismann.

4  Hotel zwraca przede wszystkim uwagę na zaspokojenie wszystkich potrzeb gości.  Obiekt odwiedzany najczęściej jest przez Niemców, Czechów, Słowaków i oczywiście Polaków.

5  Hotel położony jest w centrum miejscowości, blisko poczty, dworca kolejowego.  Czerpie korzyści z jednorazowych noclegów gości, którzy zatrzymują się tu,,po drodze", by wypocząć po długiej podróży, oraz gości biznesowych, którzy zatrzymują się w hotelu na dłuższy okres czasu.

6  Hotel dysponuje 22 pokojami z łazienką, TV, telefonem. W pokojach goście mogą również korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu. Obiekt wyposażony w jedną salę konferencyjną, salę konsumencką, recepcję bar, oraz ogólnodostępne toalety.

7 Do dyspozycji są pokoje:  Jednoosobowe  Dwuosobowe  Dwuosobowe z dostawką

8

9

10

11

12

13  Spędzenie wolnego czasu, hotel ułatwia poprzez, bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.  Dodatkowe udogodnienia to sauna i ogród.  Parking na miejscu jest bezpłatny.

14

15

16  Podstawowym atutem hotelu jest fakt, iż pracuje w nim wykwalifikowana kadra przestrzegająca wszelkich zasad, norm i regulaminów,  Przestrzegane są formalne wymogi co do kategoryzacji obiektów hotelowych,  Jasne i ciepłe kolory oraz dużo roślinności sprawiają, że w hotelu panuje przytulny i domowy nastrój,

17  Pracownicy nie są zobowiązani do noszenia jednolitego uniformu, ważne jednak, by pracując w recepcji i restauracji wyglądać elegancko (konieczny ubiór czarno-biały),  W kuchni, obowiązuje biały strój oraz wygodne, antypoślizgowe obuwie,  Relacje personelu z klientami są na wysokim poziomie,

18  Hotel Stadt Neustadt to obiekt mały i przytulny. Tu gość znajdzie opiekę, zrozumienie,uśmiech oraz sympatię.  Panuje tu również rodzinna atmosfera,  Oferta menu jest dostosowana do potrzeb klienta.

19  Prezentacje wykonały:  Patrycja Białk, Magdalena Samson.  Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną ani za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji


Pobierz ppt "Hotel Stadt Neustadt an der Orla  Hotel w którym odbyłyśmy praktyki jest prowadzony przez liczną rodzinę Eismann.  W hotelu tym wychowuje się już trzecie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google