Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JESIENNO- ZIMOWY PAKIET POBYTOWY DLA DWOJGA. W PAKIECIE: Dwie doby w przestronnym dwuosobowym pokoju Studio Dwa śniadania w formie szwedzkiego stołu Rozgrzewająca.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JESIENNO- ZIMOWY PAKIET POBYTOWY DLA DWOJGA. W PAKIECIE: Dwie doby w przestronnym dwuosobowym pokoju Studio Dwa śniadania w formie szwedzkiego stołu Rozgrzewająca."— Zapis prezentacji:

1 JESIENNO- ZIMOWY PAKIET POBYTOWY DLA DWOJGA

2 W PAKIECIE: Dwie doby w przestronnym dwuosobowym pokoju Studio Dwa śniadania w formie szwedzkiego stołu Rozgrzewająca trzydaniowa kolacja dla dwóch osób z grzanym winem w dniu przyjazdu Relaksacyjny masaż świecą dla Dwojga drugiego dnia Do wyboru: trzydaniowy lunch lub trzydaniowa obiadokolacja dla dwóch osób 2 godzinny pobyt w Stefie Otwartej SPA (sauna sucha i parowa, tepidarium, prysznic wrażeń, jacuzzi, ścieżka schładzania) dla dwóch osób Parking hotelowy gratis Bezpłatny dostęp do Internetu 10 % rabat na menu w restauracjach Hotelu Prezydenckiego Koszt pakietu: 449 zł/osoba

3 Warunki oferty: Pakiet obwiązuje do 28.02.2013 r. Obowiązkowa wcześniejsza rezerwacja telefoniczna: 17 860 65 77/00 przy której należy powołać się na adres internetowy strony hotelu Ze strefy SPA można korzystać w godzinach otwarcia – informacja dostępna na stronie: www.avenaspa.pl lub pod numerem telefonu: 17 852 70 98www.avenaspa.pl Po zameldowaniu się w hotelu należy dokonać rezerwacji preferowanych godzin zabiegów w gabinecie masażu: tel. 17 852 70 98 Preferowane pory lunchu i kolacji należy zgłaszać w recepcji hotelowej Oferty nie można łączyć z innymi promocjami dostępnymi w trakcie obowiązywania niniejszej oferty

4 ROMANTYCZNY DWUDNIOWY POBYT W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI ! www.hoteleprezydenckie.pl


Pobierz ppt "JESIENNO- ZIMOWY PAKIET POBYTOWY DLA DWOJGA. W PAKIECIE: Dwie doby w przestronnym dwuosobowym pokoju Studio Dwa śniadania w formie szwedzkiego stołu Rozgrzewająca."

Podobne prezentacje


Reklamy Google