Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MYŚLI W ŚWIĘTO OFIAROWANIA - 1893 Już we wczesnej młodości marzyłam o Włoszech. Już wtedy wydawało mi się, że papież i jego miasto pewnego dnia będą przeznaczone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MYŚLI W ŚWIĘTO OFIAROWANIA - 1893 Już we wczesnej młodości marzyłam o Włoszech. Już wtedy wydawało mi się, że papież i jego miasto pewnego dnia będą przeznaczone."— Zapis prezentacji:

1 MYŚLI W ŚWIĘTO OFIAROWANIA - 1893 Już we wczesnej młodości marzyłam o Włoszech. Już wtedy wydawało mi się, że papież i jego miasto pewnego dnia będą przeznaczone dla mnie. Muszę się przyznać, że jedna mała zaleta, którą posiadam ma swoje korzenie w Rzymie.

2 Moja mama uczyła mnie – kiedy jako dziecko siedziałam na jej kolanach – ” Zabierz ze sobą wielką miłość do Rzymu, moje dziecko, jako swojego życia gwiazdę przewodnią, aby oświetlała twoją drogę, gdziekolwiek będziesz.”

3 SALWATORIAŃSKA LITANIA Jezu, Zbawicielu świata – zmiłuj się nad nami. Mario, Matko Zbawiciela – módl się za nami. Święty Michale, Święty Józefie, Wszyscy Święci Apostołowie, Ojcze Franciszku od Krzyża, nasz Założycielu, Ojcze Franciszku, Ty pragnąłeś, aby wszyscy i wszędzie, poznali i pokochali Boga i Zbawiciela,

4 Ojcze Franciszku, Ty wzywałeś każdego do stawania się apostołem, Ojcze Franciszku, promotorze apostolstwa świeckich, Matko Mario od Apostołów, silna w wierze, Matko Mario, ożywiana przez apostolską gorliwość, Matko Mario, posiadająca głębokie nabożeństwo do Najświętszego Sakramentu, Matko Mario, wierna współpracownico Założyciela, Wszyscy Święci,

5 Módlmy się: Kochający i łaskawy Boże, Ty obdarzyłeś Ojca Franciszka od Krzyża i Matkę Marię od Apostołów silną i niezachwianą wiarą, mocną nadzieją i wielką miłością dla Boga i bliźniego. Prosimy Cię za ich wstawiennictwem: napełnij nas gorliwością apostolską i pomóż nam w naszych wysiłkach, abyśmy byli prawdziwymi salwatoriankami i salwatorianami. Prosimy Cię o to przez Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciela. Amen.


Pobierz ppt "MYŚLI W ŚWIĘTO OFIAROWANIA - 1893 Już we wczesnej młodości marzyłam o Włoszech. Już wtedy wydawało mi się, że papież i jego miasto pewnego dnia będą przeznaczone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google