Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Joie de Vivre”* JVi PLAN WPROWADZENIA NA RYNEK W 2014 ROKU

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Joie de Vivre”* JVi PLAN WPROWADZENIA NA RYNEK W 2014 ROKU"— Zapis prezentacji:

1 „Joie de Vivre”* JVi PLAN WPROWADZENIA NA RYNEK W 2014 ROKU
* Zasmakuj życia!

2 JVi w oficjalnej sprzedaży
od 1 marca 2014 roku PLAN WPROWADZENIA JVI NA RYNEK

3 Przedstawiamy nowy produkt JVi
Dzięki JVi dodaj do swoich dni odrobinę „radości życia” Unikalna, europejska formuła 9 często spożywanych w Europie owoców i warzyw oraz 3 „imperialne” owoce Bogate źródło witaminy C i miedzi – duża zawartości biotyny - a także karotenoidów, występujących naturalnie w tych owocach i warzywach. Witamina C i miedź pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina C, miedź i biotyna zapewniają odpowiednio prawidłową produkcję kolagenu, prawidłową pigmentację skóry i zachowanie prawidłowej kondycji skóry.

4 Wprowadznie JVi na rynek
Produkt w oficjalnej sprzedaży od 1 marca 2014 roku Dostępny na wszystkich europejskich rynkach (poza Turcją) Produkt kompatybilny ze skanerem / posiada atest SCS (Skin Carotenoid Score) Jesteśmy pewni działania tego produktu, dlatego został on objęty gwarancją zwrotu pieniędzy

5 Zalety zniżki cen przy wprowadzeniu produktu!
Standardowa cena hurtowa JVI wynosi PLN 242,69 (bez VAT) = 73,60 PSV* Jednak przy wprowadzeniu produktu na rynek oferujemy 5% zniżki* na wszystkie JVi w złożonych i opłaconych zamówieniach w marcu, kwietniu i maju 2014 roku. *Aby zapoznać się z kompletnym cennikiem, prosimy przejść do ostatniego slajdu. Ta 5%-owa zniżka obejmuje JVi zamówione w ADR, ale nie dotyczy zestawów, w skład których wchodzi JVi. .

6 Promocja przy wprowadzeniu Jvi na rynek
PLAN WPROWADZENIA JVI NA RYNEK Dotyczy zamówionych JVi w ADR w marcu i kwietniu

7 W uznaniu Państwa zaangażowania
Naszym zdaniem osoby doceniające wiarygodność naszej firmy i darzące ją oraz nasze produkty zaufaniem i decydujące się na złożenie zamówień ADR z JVi powinny zostać nagrodzone…

8 Za darmo markowe kieliszki do zamówień ADR!
Właśnie dlatego przez pierwsze 2 miesiące od pojawienia się JVi w sprzedaży… Nu Skin rozdaje za darmo MARKOWE KIELISZKI JVi każdemu, kto zamówił JVi w ADR* * Kieliszki o pojemności 60 ml. Dotyczy wyłącznie zamówień ADR złożonych i opłaconych w marcu i kwietniu 2014 roku, lub do wyczerpania zapasów. Nie dotyczy JVi znajdujących się w zestawach produktowych. Maksymalnie jeden (1) kieliszek na jedno zamówienie.

9 NOWE ZESTAWY ADR JVi - LifePak+ - Marine Omega
PLAN WPROWADZENIA JVI NA RYNEK

10 Wszystkie kluczowe składniki odżywcze w 1 zestawie ADR
Nowość w naszym sklepie internetowym od 1 marca 2014 roku: Zestaw JVi, LifePak+ i Marine Omega* łączący zalety tych suplementów: Odkryj nowy zestaw Essential Nutritionals w ADR Mogą się Państwo cieszyć zaletami produktów JVi, LifePak+ i Marine Omega*. Solidna suplementacja żywieniowa dla uzupełnienia zdrowej diety i dynamicznego trybu życia w zestawie o wyjątkowo przystępnej cenie. . * Marine Omega zostanie zastąpiony produktem Optimum Omega w Finlandii, Polsce i Szwajcarii.

11 Wyjątkowo okazyjna, obniżona cena zestawu
Podwójne zalety! Poza wspaniałymi zaletami tych produktów, warto również pamiętać o poniższych korzyściach wynikających z zamówień ADR: Wyjątkowo okazyjna, obniżona cena zestawu Wszystkie dotychczasowe zalety udziału w programie ADR DODATKOWA PORADA: Order Zamawiając zestaw Essential Nutritionals w marcu i kwietniu 2014 roku, mogą Państwo skorzystać z promocji towarzyszącej wprowadzeniu produktu na rynek.

12 Należy się Państwu odrobina „radości życia”!
W naszym sklepie internetowym już od marca 2014 roku Na wszystkich europejskich rynkach, poza Turcją.

13 1 zestaw czyli 2 butelki 750 ml każda
Ceny JVi 1 zestaw czyli 2 butelki ml każda Cena hurtowa (bez VAT) Hurtowe PSV Cena w ADR (bez VAT) PSV w ADR Cena przy wprowadzeniu produktu - rabat 5% od 1 marca do 31 maja 2014 roku PLN 230,56 70 PSV PLN 219,03 66,50 PSV Cena standardowa od 1 czerwca 2014 roku PLN 242,69 73,60 PSV

14


Pobierz ppt "„Joie de Vivre”* JVi PLAN WPROWADZENIA NA RYNEK W 2014 ROKU"

Podobne prezentacje


Reklamy Google