Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wiersz OKULARY Kornel Maniewski Okulary Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wiersz OKULARY Kornel Maniewski Okulary Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie."— Zapis prezentacji:

1 Wiersz OKULARY Kornel Maniewski Okulary Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinieOkulary Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca. "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie. Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie.

2 Okulary Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Strona główna Następny Wstecz

3 Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie. Strona główna WsteczNastępny

4 Wszystko w szafach poprzewracał, Maca szlafrok, palto maca Strona główna WsteczNastępny

5 "Skandal! - krzyczy - nie do wiary! Ktoś mi ukradł okulary!" Strona główna Wstecz Następny

6 Pod kanapą, na kanapie, Wszędzie szuka, parska, sapie! Strona główna Wstecz Następny

7 Szuka w piecu i w kominie, W mysiej dziurze i w pianinie. Strona główna Wstecz Następny

8 Już podłogę chce odrywać, Już policję zaczął wzywać. Strona główna WsteczNastępny

9 Nagle zerknął do lusterka... Nie chce wierzyć... Znowu zerka. Strona główna Wstecz Następny

10 Znalazł! Są! Okazało się, Że je ma na własnym nosie. Strona główna Wstecz


Pobierz ppt "Wiersz OKULARY Kornel Maniewski Okulary Biega, krzyczy pan Hilary: "Gdzie są moje okulary?" Szuka w spodniach i w surducie, W prawym bucie, w lewym bucie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google