Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Expecta XILO w Białymstoku. 11 liceum ogólnokształcące

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Expecta XILO w Białymstoku. 11 liceum ogólnokształcące"— Zapis prezentacji:

1 Expecta XILO w Białymstoku. 11 liceum ogólnokształcące
Czyli 11 liceum ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku

2 Przedmiot Działalności
Mamy zamiar produkować różnego rodzaju gadżety. Począwszy od nalepek na szkolnych butach kończąc (na razie można w szkole chodzić tylko w kapciach, ale to się zmieni). Czemu buty? Ponieważ jak już wspomnieliśmy można chodzić tylko i wyłącznie w kapciach, a produkując buty z logo szkoły i zdobywając pozwolenie dyrektora będziemy mogli sprzedawać coś co przyda się każdemu uczniowi podczas jego codziennej udręki z szkolnym obuwiem. Oczywiście zdjęcie tylko do podglądu, jak to mniej-więcej może wyglądać.

3 Misja i Wizja Mini Przedsiębiorstwa.
Expecta, czyli: „Gadżety z XILO małe i duże - odpowiadające Twojej naturze!” Nasza Wizja: „Expecta” jest prostą firmą chcącą pokazać zewnętrznemu rynkowi jak powinno działać przedsiębiorstwo, jakimi cechami powinno się kierować i jak powinno zarządzać swoimi możliwościami na rynku. Mamy zamiar produkować znakomitej jakości produkty i oczywiście sprzedawać je po cenach nie tylko odpowiadającym nam, ale także klientom, którzy chcą kupić towar jak najtaniej. Mamy nadzieję, że nasze pomysły zadowolą potencjalnych klientów i będą obserwować naszą firmę pod względem kolejnych ciekawych pomysłów z których, chcieli by skorzystać.

4 Nasze Mini Przedsiębiorstwo.
Opiekun Mini-przedsiębiorstwa: p. prof. Czyżyńska-Kamieńska Dorota Dyrektor naczelny: Doroszko Mateusz Dyrektor ds. finansów: Głębocki Emil Dyrektor ds. produkcji: Radwański Maciej Dyrektor ds. organizacyjnych: Skibicka Anna Dyrektor ds. marketingu: Wiśniewski Dawid Niestety nie mamy (narazie) nowszego zdjęcia.


Pobierz ppt "Expecta XILO w Białymstoku. 11 liceum ogólnokształcące"

Podobne prezentacje


Reklamy Google