Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

#noname-kim jesteśmy?  Jesteśmy uczennicami XI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Nasza firma jest projektem z ekonomii, naszą nauczycielką, a.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "#noname-kim jesteśmy?  Jesteśmy uczennicami XI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Nasza firma jest projektem z ekonomii, naszą nauczycielką, a."— Zapis prezentacji:

1

2 #noname-kim jesteśmy?  Jesteśmy uczennicami XI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Nasza firma jest projektem z ekonomii, naszą nauczycielką, a zarazem opiekunką jest Pani Dorota Czyżyńska-Kamieńska.

3 Co robimy?  Zajmujemy się sprzedażą wlepek, czyli różnego rodzaju naklejek. Wybrałyśmy ten produkt, ponieważ uznałyśmy, że jest ciekawy.

4 Co i komu oferujemy nasz produkt?  Wlepki będziemy sprzedawać młodzieży, wieku od 14 do 19 lat. Oferujemy szeroki wybór wzorów, od nazw zespołów, napisów po zdjęcia.

5 Czym będą się cechowały nasze wlepki?  Przede wszystkim oryginalnością. Stawiamy na pomysłowość. Zrobiłyśmy ankietę i to nasi potencjalni klienci wybrali wzory, to co ich interesuje. Dostałyśmy również wiele propozycji na wzory, które wykorzystamy.


Pobierz ppt "#noname-kim jesteśmy?  Jesteśmy uczennicami XI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Nasza firma jest projektem z ekonomii, naszą nauczycielką, a."

Podobne prezentacje


Reklamy Google