Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim Nie wiesz od czego zacząć…? Zacznij od „akapitu”!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim Nie wiesz od czego zacząć…? Zacznij od „akapitu”!"— Zapis prezentacji:

1 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim Nie wiesz od czego zacząć…? Zacznij od „akapitu”!

2 Cz ł onkowie miniprzedsi ę biorstwa „akapit” 8-oro uczniów z klasy II mened ż erskiej. Opiekun: Mgr Mariola Rychlik Konsultant: Hurtownia Zoologiczna „Marco” Marek Wierci ń ski

3 Maria PawłowaAgnieszka GogólKamil OlczykWeronika Motyl Natalia OlczakMichał PawłowskiNatalia GogólNatalia Zrobek

4 W naszej ofercie znajdują się wykonywane ręcznie zeszyty, szkicowniki i pamiętniki robione przy użyciu ekologicznego papieru czerpanego uzyskanego na drodze samodzielnej produkcji. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych z ornamentami roślinnymi, wytwarzane z wyjątkową starannością i precyzją wzbudzą zainteresowanie dosłownie wszystkich! PRZY PRODUKCJI NASZEGO PAPIERU NIE UCIERPIAŁO ŻADNE DRZEWO!


Pobierz ppt "II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim Nie wiesz od czego zacząć…? Zacznij od „akapitu”!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google