Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podczas zajęć organizowanych przez fundację „Siłaczka” uczniowie dowiedzieli się, jak należy oszczędzać papier, jak powstaje i w jaki sposób można go.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podczas zajęć organizowanych przez fundację „Siłaczka” uczniowie dowiedzieli się, jak należy oszczędzać papier, jak powstaje i w jaki sposób można go."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Podczas zajęć organizowanych przez fundację „Siłaczka” uczniowie dowiedzieli się, jak należy oszczędzać papier, jak powstaje i w jaki sposób można go ponownie wykorzystać. Z wielkim zaangażowaniem brali udział w warsztatach. Samodzielnie czerpali papier i wytworzyli kolorowe kartki. Luksusowe papiery o najwyższej jakości wykonane zostały wyłącznie z naturalnych składników. Charakterystyczne postrzępione brzegi powstały podczas specjalnego ręcznego procesu wytwarzania papieru i są nieodłącznym elementem tego rękodzieła. Sprawiają, że każda kartka jest unikatowa.

4

5

6

7


Pobierz ppt "Podczas zajęć organizowanych przez fundację „Siłaczka” uczniowie dowiedzieli się, jak należy oszczędzać papier, jak powstaje i w jaki sposób można go."

Podobne prezentacje


Reklamy Google