Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Drodzy Pracownicy!. Po wnikliwych obserwacjach i wielu skargach od pracowników zarząd naszej firmy postanowił wprowadzić zakaz używania wulgarnego języka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Drodzy Pracownicy!. Po wnikliwych obserwacjach i wielu skargach od pracowników zarząd naszej firmy postanowił wprowadzić zakaz używania wulgarnego języka."— Zapis prezentacji:

1 Drodzy Pracownicy!

2 Po wnikliwych obserwacjach i wielu skargach od pracowników zarząd naszej firmy postanowił wprowadzić zakaz używania wulgarnego języka w czasie pracy. Od dzisiaj nie wolno używać w komunikacji wewnątrz firmy słów powszechnie uznawanych za obraźliwe czy wulgarne.

3 Drodzy pracownicy, musicie zdawać sobie sprawę, że bardzo często macie do czynienia z osobami o wiele wrażliwszymi od siebie i używając dość swobodnego języka możecie kogoś urazić czy spowodować u niego nieodwracalne zmiany psychiczne. Ten typ języka nie będzie już tolerowany, a kto się nie zastosuje do tego zarządzenia poniesie surowe konsekwencje.

4 Aby ułatwić wszystkim "przejście" na akceptowalny dla wrażliwych uszu język zarząd przygotował podręczną listę zwrotów zamiennych pod nazwą: "LEPIEJ POWIEDZ..." Zwroty zostały tak opracowane, że sprawna wymiana pomysłów i informacji będzie możliwa bez straty czasu i wysokiej efektywności komunikacji.

5 A oto przygotowana na podstawie wnikliwych obserwacji rozmów pracowników lista:

6 LEPIEJ POWIEDZ: Być może mógłbym dzisiaj zostać po godzinach. ZAMIAST: Czyś ty ochujał? Co ja kurwa domu nie mam czy co?

7 LEPIEJ POWIEDZ: Myślę, że w ten sposób nie uda nam się tego zrobić. ZAMIAST: I tak kurwa do zajebania! Całe życie z kretynami!

8 LEPIEJ POWIEDZ: Może powinieneś jeszcze to sprawdzić... ZAMIAST: No i weź tu kurwa tłumacz debilowi...

9 LEPIEJ POWIEDZ: Nie uczestniczę w realizacji tego projektu. ZAMIAST: A chuj mnie to obchodzi!

10 LEPIEJ POWIEDZ: Hmmm... To bardzo interesujące... ZAMIAST: Co ty pierdolisz?

11 LEPIEJ POWIEDZ: Spróbujemy to jakoś rozplanować... ZAMIAST: I kurwa dopiero teraz mi o tym mówisz?

12 LEPIEJ POWIEDZ: On nie jest zapoznany ze sprawą... ZAMIAST: Jak zwykle był zajęty lizaniem czyjejś dupy!

13 LEPIEJ POWIEDZ: Przepraszam Pana... ZAMIAST: I chuj ci w dupę...

14 LEPIEJ POWIEDZ: Jestem w tej chwili zawalony robotą... ZAMIAST: I co kurwa jeszcze mam zrobić? Mam płacone na godzinę...

15 LEPIEJ POWIEDZ: Lubię wyzwania... ZAMIAST: Poszukaj sobie kogoś głupszego od siebie do czarnej roboty...

16 LEPIEJ POWIEDZ: Nie za bardzo mogę ci w tej chwili pomóc. ZAMIAST: Pojebało cię? Frajera szukasz?

17 LEPIEJ POWIEDZ: Ona jest agresywną i przebojową osobą. ZAMIAST: To suka jakich mało!

18 LEPIEJ POWIEDZ: Mógłbyś więcej poćwiczyć robienie tego. ZAMIAST: Przecież ty kurwa nie masz zielonego pojęcia jak to się robi!

19 Z góry dziękujemy za zastosowanie się do powyższego zarządzenia i życzymy miłej atmosfery w komunikowaniu się ze współpracownikami, mając nadzieję że nasz drobny wkład w postaci przygotowanej listy przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy i usprawnienia komunikacji. Jeszcze raz dziękujemy. Dział Kadr


Pobierz ppt "Drodzy Pracownicy!. Po wnikliwych obserwacjach i wielu skargach od pracowników zarząd naszej firmy postanowił wprowadzić zakaz używania wulgarnego języka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google