Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa nr 164 w Łodzi WRÓBLEWSKIEGO 65  42 686-39-76  

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa nr 164 w Łodzi WRÓBLEWSKIEGO 65  42 686-39-76  "— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa nr 164 w Łodzi WRÓBLEWSKIEGO 65  42 686-39-76  sp164@wp.pl  www.sp164lodz.edupage.org

2 Jak pracuje nasza szkoła? Dwudaniowe obiady w stołówce szkolnej za jedyne 6zł! Kuchnia prowadzona przez ajenta Kuchnia prowadzona przez ajenta.

3 Co mamy do zaoferowania? Koło Europejskie Koło informatyczne i kafejka internetowa Koło plastyczne Koło teatralne Koło „Łamigłówki mądrej główki” Koło przyrodnicze Koło „Caritas” Koło historyczne Koło języka angielskiego Koło matematyczne Zajęcia taneczne Gimnastyka korekcyjna Umuzykalnienie, soliści, nauka gry na gitarze Ponadto szkoła organizuje: spotkania w Pałacu Młodzieży ciekawe lekcje w szkole i poza nią koncerty wyjścia do teatru, kina itp.. zajęcia ekologiczne spotkania i prelekcje o różnorodnej tematyce. Proponujemy również bogatą ofertę zajęć rekreacyjno - sportowych: zajęcia piłki nożnej, tenisa stołowego, koszykówki, lekkoatletyki, gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej szkolne rozgrywki i imprezy sportowe wycieczki wyjazdy do zielonych szkół oraz w wakacje zabawy ruchowe. Współpraca z Poradnią Wychowawczo- Zawodową. Opieka pedagoga i pielęgniarki szkolnej. Pomoc uczniom ze specyficznymi problemami naukowymi i wychowawczymi – dysleksja, dysgrafia, ADHD. Coroczny Piknik Rodzinny – współpraca z rodzicami.

4 Jak wyglądają nasze sale?

5

6 Jak wyglądają nasze pracownie przedmiotowe?

7 A gdzie uprawiamy sporty?

8 Jak wyglądają nasze świetlice? Kolorow e Kolorow e Ciekawie wyposażon e Ciekawie wyposażon e (komputery, TV, DVD, gry (komputery, TV, DVD, gry edukacyjne, zabawki) edukacyjne, zabawki) Bezpieczn e (video-domofon) Bezpieczn e (video-domofon)

9 Jak bawimy się na przerwach i w trakcie lekcji?

10 Gdzie jemy obiady?

11 A jak wyglądają inne ważne miejsca w naszej szkole ?

12 Jak się uczymy?

13 Jakie są nasze certyfikaty? Szkoła Promująca Zdrowie Szkoła z Klasą Szkoła Gotowa na TIK Szkoła Nowoczesnych Technologii – Nowoczesna Edukacja Jakie programy edukacyjne realizujemy ? Dalekie i bliskie przyjaźnie Źródła pozytywnej energii wokół nas Moje miasto bez elektrośmieci Od grosika do złotówki Owoce w szkole Szklanka mleka Stań po zielonej stronie mocy Klub Bezpiecznego Puchatka Śniadanie daje moc

14 Czym jeszcze się wyróżniamy? 1.AKTYWNY SAMORZĄD Organizacja dyskotek, wróżb andrzejkowych, walentynek. Prowadzenie gazetki szkolnej, uczniowskiego „słuchowiska” w radiowęźle, szczęśliwego numerka i wielu innych.

15 2. FESTIWAL PIOSENKI EUROPEJSKIEJ Nasza Szkoła, od 16 lat, organizuje Dziecięcy Festiwal Piosenki Europejskiej, który swoim zasięgiem obejmuje całe województwo. Uczestniczyć w nim może każdy, kto lubi śpiewać – od przedszkolaka do gimnazjalisty. Czym jeszcze się wyróżniamy?

16 3. SZKOŁA OTWARTA Wychodzenie poza mury naszej placówki, nauka poprzez zabawę, udział w warsztatach itp. Czym jeszcze się wyróżniamy?

17 4. ZIELONE SZKOŁY Czym jeszcze się wyróżniamy?

18 5. PIKNIK RODZINNY Coroczna impreza organizowana przez Szkołę dla mieszkańców osiedla i okolic, dzieci, rodziców i wszystkich chętnych. Czym jeszcze się wyróżniamy?

19 6. OGIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI Uczniowie naszej szkoły już od 2001 wyjeżdżają co roku na Ukrainę, odwiedzają groby Legionistów i pobierają Ogień Niepodległości, który później przekazują władzom Miasta i Województwa na ogólno-łódzkich obchodach Święta Niepodległości. Czym jeszcze się wyróżniamy?

20 7. DNI BRYTYJSKIE I DNI EUROPY Czym jeszcze się wyróżniamy?

21 8. WSPÓŁPRACA Z ZAGRANICĄ I PROJEKTY UNIJNE SP 164 od lat jest szkołą partnerską dla szkoły podstawowej na Ukrainie w Maniewiczach. Co roku aplikujemy również w programach unijnych. Do tej pory udało się nam zrealizować już dwa projekty, trwające łącznie 5 lat. Czym jeszcze się wyróżniamy?

22 9. INNE UROCZYSTOŚCI SZKOLNE Nasza szkoła organizuje wiele przedsięwzięć, z różnych okazji, które kierowane są nie tylko do społeczności szkolnej, ale również lokalnej. Czym jeszcze się wyróżniamy?

23 10. WYJAZDY WAKACYJNE Wszyscy lubimy podróżować, lubimy swoje towarzystwo i dlatego wakacje też spędzamy razem!

24 ZAPRASZAMY! Przyjdź, zobacz, zostań…. Naukowo, radośnie, kolorowo – po prostu bajkowo!


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa nr 164 w Łodzi WRÓBLEWSKIEGO 65  42 686-39-76  "

Podobne prezentacje


Reklamy Google