Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zarządu Żywieckiego UTW 13 lutego 2016 roku www.zywiecki3wiek.org.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zarządu Żywieckiego UTW 13 lutego 2016 roku www.zywiecki3wiek.org."— Zapis prezentacji:

1 Zarządu Żywieckiego UTW 13 lutego 2016 roku

2 To da się wyłączyć lub wyciszyć Wypada wyłączyć lub wyciszyć.

3 GRYPA ATAKUJE Alarm w Polsce Kichanie, psikanie, ogólne rozbicie i osłabienie, złe samopoczucie i wysoka gorączka to objawy grypy ! Grypa atakuje nagle i podstępnie. Towarzyszą jej: wysoka temperatura (ponad 38 stopni C), dreszcze, bóle mięśni, stawów, głowy i suchy kaszel.

4 SEZON GRYPOWY TRWA, czy wiesz, że: ponad 80 % zachorowań na infekcje GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH TO CHOROBY WIRUSOWE ANTYBIOTYKI nie działają na wirusy nawet te zapisywane „na wszelki wypadek”* - żaden antybiotyk nie jest w stanie wyleczyć grypy. O podaniu leku przeciwwirusowego zawsze decyduje lekarz. *(larga manu – z łac. szczodrą ręką)

5 Sekcja historyczna zaprasza na bezpłatne warsztaty historyczne do sali Starego Zamku „Meble naszych dziadków” w czwartek, 18 lutego g Prowadzenie mgr Dorota Firlej.

6 SENIORKI i SENIORZY WIOSNĘ PRZYWITAJMY AKTYWNIE! zajęcia rekreacyjno-ruchowe CO? spacer nordic walking GDZIE? Boisko Parku Miejskiego KIEDY? od 3 marca 2016 godz oraz w następne poniedziałki i czwartki o godz marca o wykład „Zdrowie na talerzu” w siedzibie Informacji Turystycznej ul. Zamkowa 2 ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE

7 Przypominamy, że : Sekcja brydżowa zaprasza brydżystów na spotkania w czwartki od do w klubie Śrubka Sekcja tenisa stołowego zaprasza we wtorki o do Śrubki – gramy na dwóch stołach do ping-ponga.

8 Sekcja medyczna zaprasza na spotkanie w klubie Śrubka – w poniedziałek 22 lutego o Prowadzi mgr Przemysław KOTYNIA Zapisanych członków sekcji powiadamiamy sms-ami. ZAPRASZAMY pozostałych słuchaczy. "Upadki* – zapobieganie, skutki i konsekwencje." *(cadentia z łaciny = upadek)

9 Sekcja kulturalna zaprasza słuchaczy, którzy zapłacili za wyjazd do Chorzowskiego Teatru Rozrywki na „Sylwester Bis Kartki z kalendarza” w niedzielę 14 lutego 2016 r. Wsiadamy na parkingach: Sporysz: 11.15, Kolorowa: 11.20, Tesco 11.25

10 Sekcja kulturalna przypomina całodniowy wyjazd na krakowski KAZIMIERZ czwartek 21 kwietnia 2016 r. Pierwszeństwo dla słuchaczy z opłaconymi składkami. OSTATECZNY termin wpłat

11 Sekcje kulturalna przypomina o 3-dniowej wycieczce „Dolny Śląsk i Wrocław” w terminie 17 – 19 czerwca 2016 r. Prosimy o wpłatę kolejnej raty.

12 IMPREZY kulturalne Miejskie Centrum Kultury w Żywcu Al. Wolności 4 Klub Śrubka

13 Dzień Kobiet w MCK-u wtorek, 8 marca 2016 r. o godz sala MCK w Żywcu Al. Wolności 4 Bilety w cenie 45 i 55 zł koncert „Future Folk” elektroniczna muzyka taneczna z wpływami góralszczyzny m. innymi: Stanisław Karpiel- Bułecka (syn Jana)

14 przedstawienie teatralne przez całe ferie, od wtorku do piątku od 16 do 19 lutego i od 23 do 26 lutego 2016 codziennie o godz Szczegóły na afiszach NA WSZYSTKIE SPEKTAKLE WSTĘP WOLNY

15 Ta prezentacja dziś wieczorem będzie na w zakładce POBIERZ plik: Ogłoszenia Zarządu luty 2016 po kliknięciu otworzą się te informacje.

16 Następne spotkanie będzie tu, w tej sali w sobotę 19 marca 2016r. o godz „Co możemy jeść, a co nam może sprawiać kłopoty zdrowotne ?” mgr Weronika Galar z Żywca Zapraszamy.

17 Dzisiejszy wykład z prezentacją (zaznacz, prawą myszą - kopiuj hiperłącze) „Perełki Słowenii” wygłosi mgr Dominika PAWLAK z Chorzowa


Pobierz ppt "Zarządu Żywieckiego UTW 13 lutego 2016 roku www.zywiecki3wiek.org."

Podobne prezentacje


Reklamy Google