Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„GOTUJ Z KLASĄ” Klasa 3a. Faszerowana pierś z kurczaka z ryżem i surówką Składniki: Surówka: -filet z kurczaka - kapusta pekińska -szpinak - marchewka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„GOTUJ Z KLASĄ” Klasa 3a. Faszerowana pierś z kurczaka z ryżem i surówką Składniki: Surówka: -filet z kurczaka - kapusta pekińska -szpinak - marchewka."— Zapis prezentacji:

1 „GOTUJ Z KLASĄ” Klasa 3a

2 Faszerowana pierś z kurczaka z ryżem i surówką Składniki: Surówka: -filet z kurczaka - kapusta pekińska -szpinak - marchewka -ser feta - cebula -ryż - koperek -oliwa z oliwek - sok z cytryny -sól, pieprz - oliwa z oliwek - łyżka wody

3 Sposób przygotowania: Ryż ugotować w osolonej wodzie. Szpinak przesmażyć na patelni na łyżeczce oliwy z oliwek i po wystygnięciu wymieszać z fetą.

4 Pier ś z kurczaka rozbi ć i przyprawi ć sol ą i pieprzem, nało ż y ć farsz i zwin ąć roladki, usma ż y ć na ły ż ce oliwy z oliwek.

5 Surówka Sposób przygotowania: Drobno pokroić kapustę pekińską, marchewkę obrać i zetrzeć na drobnych oczkach, cebulę i koperek drobno posiekać, wszystko razem wymieszać i doprawić do smaku. Sos: Wymieszać łyżkę oliwy z oliwek z łyżką wody i kilkoma kroplami cytryny. Sos dodać do sałatki i wymieszać.

6 SMACZNEGO !


Pobierz ppt "„GOTUJ Z KLASĄ” Klasa 3a. Faszerowana pierś z kurczaka z ryżem i surówką Składniki: Surówka: -filet z kurczaka - kapusta pekińska -szpinak - marchewka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google