Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BN Office Solution BN Office Solution to spółka należąca do Nowy Styl Group. Czerpiemy z doświadczenia i wiedzy Grupy Nowy Styl by sprostać wyzwaniom,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BN Office Solution BN Office Solution to spółka należąca do Nowy Styl Group. Czerpiemy z doświadczenia i wiedzy Grupy Nowy Styl by sprostać wyzwaniom,"— Zapis prezentacji:

1

2 BN Office Solution BN Office Solution to spółka należąca do Nowy Styl Group. Czerpiemy z doświadczenia i wiedzy Grupy Nowy Styl by sprostać wyzwaniom, które przynosi rzeczywistość Łączy nas innowacyjność, dynamika działania oraz szczególne zaangażowanie w stawianiu czoła nowym wyzwaniom.

3 Nowy Styl Group Nowy Styl Group to jedna z największych i najprężniej rozwijających się grup meblarskich na świecie.

4 Nowy Styl Group Nowy Styl Group to pięć marek produktowych oraz oferta realizacji produktów na zlecenie klienta. Oferta Nowy Styl Group to niezliczona ilość rozwiązań dla wnętrz publicznych: biurowych, kinowych, audytoriów, stadionów, restauracji i kawiarni, a także dla domów i mieszkań prywatnych.

5 Nowy Styl Group Nowy Styl Group to 5 marek produktowych m² powierzchni produkcyjnej 50 mln sprzedanych krzeseł Produkty są sprzedawane przez ponad Partnerów handlowych w 60 % trafiają na eksport służą użytkownikom w 60 krajach świata

6 Nowy Styl Group Polityka środowiskowa Zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa i troska o środowisko naturalne jest jednym z naszych głównych celów. Cały proces produkcji odbywa się zgodnie z normami Systemu Zapewnienia Jakości ISO 9001:2000.

7 Lokalizacja spółek Nowy Styl Group
Francja Ukraina Niemcy Węgry Polska Wielka Brytania Hiszpania Republika Czeska Słowacja

8 Technologia Zakłady produkcyjne Wszystkie podzespoły produktów Nowy Styl Group wytwarzane są w w zakładach należących do Grupy Nowy Styl. Konstruktorzy i programiści korzystają z nowoczesnych stanowisk do przestrzennego modelowania i projektowania, a także digitalizacji oraz rekonstrukcji powierzchni 3D.

9 Technologia W ramach Grupy Nowy Styl funkcjonują zakład elementów metalowych zakład elementów drewnianych zakład elementów z tworzywa sztucznego zakład montażowo-tapicerski zakład meblowy

10 Nowy Styl Group: marki

11

12 BN Office Solution BN Office Solution to kompleksowe systemy mebli biurowych nowoczesne kolekcje krzeseł luksusowe sofy do biur

13 BN Office Solution: design

14 BN Office Solution Design
Claudio Bellini Armin Sander Jens Corte Andreas Krob Design BN Office Solution stale współpracuje z europejską czołówką projektantów. Co roku wdrażamy kilkanaście projektów mając na uwadze komfort użytkowników, potrzeby funkcjonalne i rozsądne ceny.

15 BN Office Solution: meble

16 BN Office Solution: meble
Przestrzeń bez ograniczeń Meble BN Office Solution wyróżnia: światowej klasy design dostosowanie do aktualnych potrzeb i specyfiki przestrzeni zróżnicowanie poszczególnych elementów dopasowanie do siebie poszczególnych elementów pod względem funkcjonalnym i wzorniczym

17 BN Office Solution: meble
SQart . System SQart to doskonały system meblowy dający nieograniczoną liczbę możliwości. Pozwala tworzyć praktyczne kombinacje idealnie dopasowane do przestrzeni, umożliwia realizację różnych celów, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie różnych osób: projektantów wnętrz, architektów, sprzedawców oraz użytkowników.

18 BN Office Solution: meble
PRIMO SPACE managerial To system mebli gabinetowych, stworzonych pod kątem wysokich, indywidualnych wymagań współczesnych menedżerów, zaprojektowany w studio Castiglia Associati. Primo Space managerial umożliwia tworzenie gabinetów, miejsc spotkań oraz stanowisk pracowniczych zgodnie z preferowanym stylem, nowoczesnym lub tradycyjnym. Meble Primo Space to wysoka klasa w cenie dostosowanej do warunków rynkowych.

19 BN Office Solution: meble
PRIMO SPACE front office Pozwala na kompletną i spójną aranżację stanowisk pracowniczych. Zachwycająca elastyczność oraz wielość funkcjonalnych rozwiązań sprawiają, że wszystkie meble z łatwością dostosowują się do indywidualnych potrzeb związanych z charakterem pracy, profilem firmy czy jej identyfikacją wizualną.

20 BN Office Solution: meble
EASY SPACE Jest modułowym systemem mebli biurowych, opartym na prostych rozwiązaniach, dzięki którym można tworzyć dowolne konfiguracje stanowisk pracy. Easy Space spełnia ergonomiczne, techniczne i organizacyjne wymogi współczesnego stanowiska pracy. Easy Space umożliwia aranżację pojedynczych, podwójnych lub zespołowych stanowisk pracy, przestrzeni typu open space, recepcji oraz sal konferencyjnych

21 BN Office Solution: NOWOŚĆ 2009
System stołów konferencyjnych FLIB System stołów konferencyjnych FLIB umożliwia dowolne zaaranżowanie pomieszczeń w ciągu kilku chwil. Jest mobilny, funkcjonalny i wyjątkowo łatwy w obsłudze. Zaletą systemu jest to, iż jego elementy można łatwo złożyć i przechowywać na niewielkiej przestrzeni. Dzięki uchylnym blatom stoły konferencyjne FLIB zajmują niewiele miejsca podczas magazynowania.

22 BN Office Solution: krzesła

23 BN Office Solution: krzesła
Krzesła bez ograniczeń Krzesła BN Office Solution spełniają wysokie oczekiwania stawiane nowoczesnym przestrzeniom biurowym. Krzesła sygnowane są nazwiskami takich europejskich projektantów jak: Claudio Bellini, Jorgen Karlsholm, Krijn Hamelink czy Jens Korte. Szereg zaawansowanych technicznie rozwiązań zastosowanych w produktach BN Office Solution sprawia, iż dopasowują się one do sylwetki i wymagań użytkownika.

24 BN Office Solution: NOWOŚCI 2009
BELITE EVORA BELISE Oferta krzeseł BN Office Solution poszerzyła się o trzy kolejne modele. BELITE to linia krzeseł pracowniczych, menadżerskich i konferencyjnych. Hoker EVORA i krzesło BELISE to doskonałe rozwiązanie do miejsc krótkich spotkań.

25 BN Office Solution: sofy

26 BN Office Solution: sofy
Komfort bez ograniczeń Meble wypoczynkowe marki BN Office Solution to perfekcyjnie wykonane sofy, fotele, krzesła i stoliki składające się na 12 unikalnych linii wzorniczych. Zastosowanie różnorodnych, wysokiej jakości materiałów takich, jak metal, drewno, szkło, skóra oraz szeroki wachlarz estetycznie dobranych kolorów tkanin, stwarza unikalny charakter wszystkich wyrobów.

27 BN Office Solution: NOWOŚCI 2009
MODY GRANITE MAGNES Nowością w ofercie BN Office Solution są sofy MODY i GRANITE oraz modularny system siedzisk do przestrzeni publicznych MAGNES.

28 BN Office Solution: wybrane realizacje

29 BN Office Solution: wybrane realizacje
BMS , Warszawa Celem zamieszczenia fotografii w tym dziale jest wyłącznie pokazanie towarów produkowanych przez firmę BN OFFICE SOLUTION. Zdjęcia zostały wykonane w obiektach, w których nie było żadnych informacji o zakazie fotografowania.

30 BN Office Solution: wybrane realizacje
MTV , Warszawa Celem zamieszczenia fotografii w tym dziale jest wyłącznie pokazanie towarów produkowanych przez firmę BN OFFICE SOLUTION. Zdjęcia zostały wykonane w obiektach, w których nie było żadnych informacji o zakazie fotografowania.

31 BN Office Solution: wybrane realizacje
Biblioteka im. J. Nowaka–Jeziorańskiego, Warszawa Celem zamieszczenia fotografii w tym dziale jest wyłącznie pokazanie towarów produkowanych przez firmę BN OFFICE SOLUTION. Zdjęcia zostały wykonane w obiektach, w których nie było żadnych informacji o zakazie fotografowania.

32 BN Office Solution: wybrane realizacje
Areal Financial, Warszawa Celem zamieszczenia fotografii w tym dziale jest wyłącznie pokazanie towarów produkowanych przez firmę BN OFFICE SOLUTION. Zdjęcia zostały wykonane w obiektach, w których nie było żadnych informacji o zakazie fotografowania.

33 BN Office Solution: wybrane realizacje
GOOGLE, Kraków Celem zamieszczenia fotografii w tym dziale jest wyłącznie pokazanie towarów produkowanych przez firmę BN OFFICE SOLUTION. Zdjęcia zostały wykonane w obiektach, w których nie było żadnych informacji o zakazie fotografowania.

34 BN Office Solution: wybrane realizacje
Parlament, Litwa Celem zamieszczenia fotografii w tym dziale jest wyłącznie pokazanie towarów produkowanych przez firmę BN OFFICE SOLUTION. Zdjęcia zostały wykonane w obiektach, w których nie było żadnych informacji o zakazie fotografowania.

35 BN Office Solution: referencje
Wyposażaliśmy między innymi: MTV GOOGLE TVP EFG POLBANK LUKAS BANK AGORA LOTOS L’OREAL UNIWERSYTET POZNAŃSKI

36 Nowy Styl Group: marki

37

38 Nowy Styl Group: Nowy Styl
Przyjazne krzesła do każdego wnętrza Nowy Styl - najstarsza marka w port folio Grupy - to największa w Europie oferta krzeseł i foteli do wnętrz publicznych i prywatnych. Kolekcja Nowy Styl obejmuje ponad 200 różnorodnych linii foteli i krzeseł w ponad 100 rodzajach tapicerek.

39

40 Nowy Styl Group: Stylistica
Życie pełne smaku Stylistica to kolekcja unikalnych krzeseł i stołów stworzona przez grono cenionych włoskich i polskich projektantów.

41

42 Nowy Styl Group: Forum Seating
Systemy siedzisk dla wymagającej publiczności Forum Seating to kompleksowa oferta krzeseł i foteli do wnętrz użyteczności publicznej. Oferta obejmuje: krzesła audytoryjne, fotele kinowe, systemy siedzisk stadionowych.

43

44 Nowy Styl Group: Baltic Wood
Prawdziwe drewno pod twoimi stopami Podłogi Baltic Floor® są znane i cenione na całym świecie. Sukces komercyjny i ekonomiczny najlepiej obrazuje rosnące zainteresowanie produktami Baltic Wood a stale zwiększająca się liczba klientów, ilustruje udział naszego parkietu na rynkach całego świata.

45 delivering variety

46


Pobierz ppt "BN Office Solution BN Office Solution to spółka należąca do Nowy Styl Group. Czerpiemy z doświadczenia i wiedzy Grupy Nowy Styl by sprostać wyzwaniom,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google