Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opiekunowie: Małgorzata Sawicka Agnieszka Rudzik-Sawicka Uczestnicy: 5 grup uczniowskich z klas: 2C, 5A, 5C i 6C.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opiekunowie: Małgorzata Sawicka Agnieszka Rudzik-Sawicka Uczestnicy: 5 grup uczniowskich z klas: 2C, 5A, 5C i 6C."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 Opiekunowie: Małgorzata Sawicka Agnieszka Rudzik-Sawicka Uczestnicy: 5 grup uczniowskich z klas: 2C, 5A, 5C i 6C

5

6 Obsługa konta Postcrossing

7

8

9

10 Wysłaliśmy łącznie prawie 250 pocztówek na cały świat i tyle samo odebraliśmy! Otrzymaliśmy pocztówki z Europy, Azji, Australii oraz obydwu Ameryk.

11 Przy współpracy z Urzędem Miejskim w Nowym Stawie wydaliśmy 5 wzorów pocztówek z Nowym Stawem ze zdjęciami wykonanymi przez uczniów.

12 Postcards from Europe Jest to akcja zbudowana na prostym pomyśle, jakim jest pocztówka. W tym roku kilku specjalnych listonoszy wyruszy w trasę autostopem przez kraje Azji: Rosję, Kazachstan, Tadżykistan, Uzbekistan, Kirgistan, Pakistan, Chiny, Birmę, Bangladesz oraz Indie. Będą oni opisywać życie dzieci w tych krajach, wręczać im pocztówki i wspólnie z nimi odpisywać na nie. Relację z podróży będzie można śledzić na stronie projektu.

13 Festiwal Projektów w Warszawie Zgłosiliśmy nasz projekt i czekamy na decyzję Szkoły z Klasą. Do Warszawy zostanie zaproszonych 50 najlepszych zespołów ze szkół w całym kraju. Trzymajcie kciuki, aby również nasi uczniowie mogli zaprezentować się na tym ogólnopolskim wydarzeniu.

14 Autor: Agnieszka Rudzik-Sawicka Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Stawie


Pobierz ppt "Opiekunowie: Małgorzata Sawicka Agnieszka Rudzik-Sawicka Uczestnicy: 5 grup uczniowskich z klas: 2C, 5A, 5C i 6C."

Podobne prezentacje


Reklamy Google