Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał"— Zapis prezentacji:

1 Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie

2 DANE INFORMACYJNE Nazwa szkoły: Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie 96/68_MP_G1 ID grupy: 96/68_MP_G1 mgr inż. Lidia Walewska Opiekun: mgr inż. Lidia Walewska Matematyczno-przyrodnicza Kompetencja: Matematyczno-przyrodnicza : Za i przeciw energii jądrowej Temat projektowy: Za i przeciw energii jądrowej w Polsce w Polsce 2011/2012 Rok szkolny: 2011/2012 V Semestr: V

3 Nasza grupa: Nasza szkoła: Opiekun projektowy: SEMESTR V ZSP nr 3 w Kościerzynie mgr inż. Lidia Walewska Temat naszego projektu w V semestrze, to: Za i przeciw energii jądrowej w Polsce

4 NASZA DEWIZA

5

6

7 Elektrownie Jądrowe

8

9

10 ENERGIA ODNAWIALNA Paulina Lubecka Joanna Dobek

11

12 Poznawaliśmy miejsca, w których wytwarzana jest energia odnawialna.

13 12.01.2012 odwiedziliśmy kościerski Domek energetyczny. Poznaliśmy rodzaje pozyskiwanej energii z niekonwencjonalnych źródeł oraz sposoby jej przekształcaniu na potrzeby domowe.

14 WIEDZA i ŻYCIE ŚWIAT NAUKI MŁODY TECHNIK

15 Przeprowadzaliśmy ciekawe pokazy, dotyczące przemian fizyczno-chemicznych różnych substancji- cieczy i gazów, którym towarzyszyły efekty w postaci ciepła i światła. Zajęcia spotkały się z ogromnym aplauzem uczestników naszej grupy.

16

17 W semestrze V dużo czasu poświęciliśmy na pogłębianiu naszej wiedzy, dzięki materiałom zamieszczonym na platformie projektowej.

18 Ta forma zajęć bardzo nas zaciekawiła.

19 Tegoroczne wykłady były dla nas niezwykle interesujące. Wierzymy, że będą przydatne nam w przyszłości. Z nowościami dotyczącymi świata nauki gościli u nas m.in.: pan mgr Zbigniew Trusewicz, pani mgr Aleksandra Brodecka, oraz pani dr Joanna Kłosowska.

20 W ramach naszego projektu odbył się w szkole Piknik Naukowy. Zaprezentowaliśmy naszym gościom – grupiemłodzieży harcerskiej – nasze prezentacje i przeprowadziliśmy wspólną debatę dotyczącą tematu: Za i przeciw energii jądrowej w Polsce. W ramach naszego projektu odbył się w szkole Piknik Naukowy. Zaprezentowaliśmy naszym gościom – grupie młodzieży harcerskiej – nasze prezentacje i przeprowadziliśmy wspólną debatę dotyczącą tematu: Za i przeciw energii jądrowej w Polsce.

21 Czas naszych projektów minął nadspodziewanie szybko. Przez trzy lata wspólnej pracy wzbogaciliśmy nasze umysły o wiele nowych i niezbędnych informacji. Nauczyliśmy się szybko i sprawnie pracować w grupie, a zarazem rozwiązywać sporne kwestie. Temat : Za i przeciw energii jądrowej w Polsce pomógł nam zrozumieć jak ważne i korzystne są ekologiczne źródła energii.

22 Dziękujemy Państwu za poświęcenie nam swego cennego czasu.

23 Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie


Pobierz ppt "Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał"

Podobne prezentacje


Reklamy Google