Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gr. 2012a. 1 – podpis Spis treści Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC Word Reakcja Rysunek Lista.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gr. 2012a. 1 – podpis Spis treści Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC Word Reakcja Rysunek Lista."— Zapis prezentacji:

1 Gr. 2012a

2 1 – podpis Spis treści Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC Word Reakcja Rysunek Lista

3

4 Nazywam się Plutecka Magdalena. Moje miejsce zamieszkania to os. Świerczewskiego 5/4,32-090 Słomniki, kontakt: adres email mplutecka@interia.pl. Od 2010r jestem studentka II roku Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w trybie zaocznie, 2009-200 ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Słomnikach o profilu biologiczno – geograficzno - chemicznym. Po ukończeniu szkoły i zdaniu matury pierwsze pieniądze zaczęłam zarabiać pracując jako sprzedawca w sklepie obuwniczym. Dzięki temu wyjechałam na swoje upragnione wakacje. Od 2010 pracuje jako Sekretarka w biurze architektonicznym WS. Niestety nie jest to moja wymarzona praca gdyż dojeżdżając do Krakowa tracę bardzo wiele czasu i siły. W 2011r. zdałam prawo jazdy na kat. B. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu prac biurowych, ciągle poszerzam znajomość języka angielskiego. Jestem osoba, która ceni sobie punktualność, dyspozycyjność, kreatywność, uczciwość, szczerość, zaangażowanie w swoja prace, odpowiedzialność za powierzone prace i obowiązki, dokładność w wykonywaniu danego zadania. W przyszłości zamierzam założyć fantastyczna rodzinę, mieć wspaniałego męża i mała gromadkę dzieci. Niestety w tym momencie nie mam wystarczająco Śródków pieniężnych aby zrealizować inne marzenie takie jak 3 miesięczna podroż do rożnych zakątków świata. Bardzo interesuje mnie moda, uwielbiam przeglądać kolorowe magazyny z nowymi propozycjami ubrań i nowych stylów. Uwielbiam komponować rożne stylizacje ubrań na swój własny sposób - jest to tak zwany Moj styl nie do podrobienia. Mam w domu mały zakład krawiecki wiec jest mi tym bardziej łatwiej. W każdym momencie słucham muzyki, interesuje sie zarówno muzyka poważna jak i pop. Tak jak juz wspomniałam bardzo lubię podróżować i zwiedzać, nie tylko świat ale nasza wspaniała Polskę. Jest w niej mnóstwo fantastycznych zakątków do odkrycia chociażby Mazury lub nasze piękne morze Bałtyckie. Swój wolny czas po pracy spędzam czytając dobra książkę natomiast weekend ze znajomymi i przyjaciółmi. Mam fantastyczna rodzinę.

5 Nazywam się Plutecka Magdalena. Moje miejsce zamieszkania to os. Świerczewskiego 5/4,32-090 Słomniki, kontakt: adres email mplutecka@interia.pl. Od 2010r jestem studentka II roku Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w trybie zaocznie, 2009-200 ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Słomnikach o profilu biologiczno – geograficzno - chemicznym. Po ukończeniu szkoły i zdaniu matury pierwsze pieniądze zaczęłam zarabiać pracując jako sprzedawca w sklepie obuwniczym. Dzięki temu wyjechałam na swoje upragnione wakacje.Uniwersytetu Ekonomicznego w KrakowieLiceum Ogólnokształcące w Słomnikachsklepie obuwniczym Od 2010 pracuje jako Sekretarka w biurze architektonicznym WS. Niestety nie jest to moja wymarzona praca gdyż dojeżdżając do Krakowa tracę bardzo wiele czasu i siły. W 2011r. zdałam prawo jazdy na kat. B. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu prac biurowych, ciągle poszerzam znajomość języka angielskiego. Jestem osoba, która ceni sobie punktualność, dyspozycyjność, kreatywność, uczciwość, szczerość, zaangażowanie w swoja prace, odpowiedzialność za powierzone prace i obowiązki, dokładność w wykonywaniu danego zadania.architektonicznym WS. prawo jazdy na kat. Bjęzyka angielskiego W przyszłości zamierzam założyć fantastyczna rodzinę, mieć wspaniałego męża i mała gromadkę dzieci. Niestety w tym momencie nie mam wystarczająco Śródków pieniężnych aby zrealizować inne marzenie takie jak 3 miesięczna podroż do rożnych zakątków świata. Bardzo interesuje mnie moda, uwielbiam przeglądać kolorowe magazyny z nowymi propozycjami ubrań i nowych stylów. Uwielbiam komponować rożne stylizacje ubrań na swój własny sposób - jest to tak zwany Moj styl nie do podrobienia.podroż Mam w domu mały zakład krawiecki wiec jest mi tym bardziej łatwiej. W każdym momencie słucham muzyki, interesuje sie zarówno muzyka poważna jak i pop. Tak jak juz wspomniałam bardzo lubię podróżować i zwiedzać, nie tylko świat ale nasza wspaniała Polskę. Jest w niej mnóstwo fantastycznych zakątków do odkrycia chociażby Mazury lub nasze piękne morze Bałtyckie. Swój wolny czas po pracy spędzam czytając dobra książkę natomiast weekend ze znajomymi i przyjaciółmi. Mam fantastyczna rodzinę.zakład krawieckiPolskę.Mazury Bałtyckie.

6

7

8


Pobierz ppt "Gr. 2012a. 1 – podpis Spis treści Tekst niesformatowany Tekst sformatowany DOC Word Reakcja Rysunek Lista."

Podobne prezentacje


Reklamy Google