Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Całkiem Sprawny Niepełnosprawny

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Całkiem Sprawny Niepełnosprawny"— Zapis prezentacji:

1 Całkiem Sprawny Niepełnosprawny
Nazywam się Paweł, mam 30 lat. Jestem osobą niepełnosprawną (porażenie dziecięce), ale całkowicie samodzielną. Mieszkam w Wejherowie i lubię swoje miasto. Interesuję się komputerem, lubię oglądać filmy, chodzić na spacery do miasta i do stadniny. Lubię zwierzęta, głównie konie, psy i moją małą czarną króliczkę o imieniu Hera, która już ma 8 lat, udaje groźnego zwierzaczka, ale to mały pieszczoch. Lato spędzam nad jeziorem Choczewskim, lubię pływać i jeździć na rowerze. Jestem wolnym słuchaczem psychologii na uczelni SWPS w Sopocie.

2 Moja przygoda z komputerem
Moja przygoda z komputerem zaczęła się już w szkole podstawowej, gdyż w ósmej klasie chodziłem na kółko informatyczne. Na początku oczywiście trochę grałem w gry, ale szybko zainteresowałem się pisaniem programów w języku BASIC. W szkole średniej (Liceum Ekonomiczne w Konstancinie) miałem aż 4 godz. informatyki tygodniowo. Ukończyłem również kurs "Tworzenie grafiki przy użyciu programu Designer" zorganizowanym przez Komputerowe P.H.U. "MR.JUG"

3 Wykształcenie, szkolenia i kursy
Mam wykształcenie średnie. W latach 1991 – 1995 ukończyłem Liceum Zawodowe o profilu: pracownik administracyjno-biurowy w Konstancinie – ukończyłem kurs w zakresie „Projektowanie stron internetowych w języku HTML” uzyskując ocenę bardzo dobrą – uczestniczyłem w warsztatach interaktywnych „Internet jako źródło pracy, wiedzy i pieniędzy” – ukończyłem kurs komputerowy „Tworzenie grafiki przy użyciu Corel Draw i Designer” Zorganizowane przez Komputerowe P.H.U. MR JUG w Wejherowie.

4 Potrafię: Projektowanie stron www Projektowanie banerów (jpg)
Projektowanie stron www Projektowanie banerów (jpg) i ruchome (gif) Przepisywanie tekstu Projektowanie wizytówek i małych kalendarzy Prezentacje Obsługa ksero Obsługa skanera

5 Programy które poznałem
Html - Pajączek Adobe Photoshop TAG DOS Designer Word Perfect Norton Commander Chiwriter Windows Diolam Movie Macker Corel Power Point Excel Word Ventura

6 Banery jpg i gif

7 Wizytówki

8 Moje podróże zagraniczne
Czechy Niemcy Rzym Lwów Szwecja Słowacja

9 Moja muzyka Słucham różnych rodzajów muzyki:
pop (The Beatles, Marilyn Monroe, The Platters) muzyka poważna (Fryderyk Chopin) muzyka operowa (Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Ada Sari) jazz (Louis Amstrong, Glenn Miller) Z Polskiej muzyki, moimi ulubionymi wykonawcami sa: Grzegorz Turnau Pierwszą płytą Grzegorza Turnaua, którą miałem była "To tu to tam", a pierwszą piosenkę którą usłyszałem z tej płyty to "Linoskoczek" i od tego momentu polubiłem jego muzykę. Fajną piosenką jest także "Bracka" do której nakręcono teledysk. Teraz mam wszystkie jego płyty. Edyta Bartosiewicz Wydała płyte "Dziecko", tę płyte mam w swojej kolekcji, Ulubionymi piosenkam z tej płyty są "Jenny" i "Skłamałam". Teledysk do piosenki "Skłamałam" był nakręcony jako jedno ujęcie.


Pobierz ppt "Całkiem Sprawny Niepełnosprawny"

Podobne prezentacje


Reklamy Google