Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Życzenia Świąteczne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Życzenia Świąteczne."— Zapis prezentacji:

1 Życzenia Świąteczne

2 Życzenia dla klas Jest taki zmierzch wśród grudniowych, szarych dni, kiedy w noc gwiazdka lśni. Wigilii czas każe nam u stołu stać, łamać opłatek, razem trwać. A kiedy już ta pierwsza z gwiazd zaświeci nam spoza chmur, dzieje się cud co w każdym z nas umie zburzyć jego własny mur.

3 Życzenia Dla Nauczycieli
Życzenia, które Wam życzę na razie nie wyliczę, więc podaję pierwsze z kraju by Wam żyło się jak w raju. By w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki. By przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. Wesołych Świąt!

4 Życzenia dla wychowawców świetlicy
Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz karę konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę Ci życzyć Do Siego Roku!

5 Dla Sandry Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść… Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia… To noc wyjątkowa, Jedyna… Niepowtarzalna Noc Bożego Narodzenia

6 Dziękuję za uwagę Małgorzata Koba 5a


Pobierz ppt "Życzenia Świąteczne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google