Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uważaj na słowa przy dziecku

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uważaj na słowa przy dziecku"— Zapis prezentacji:

1 Uważaj na słowa przy dziecku

2 Z "Od przedszkola do Opola": Prowadzący (p)jak masz na imię
Z "Od przedszkola do Opola": Prowadzący (p)jak masz na imię? Dziewczynka, ok. 4 lat - Ania - a czy twoi rodzice przyjechali z tobą? - Tak - a gdzie siedzą? - tam... (Pokazuje paluszkiem) - o brawo, witamy tatę i mamę. a czy masz w domu jakieś zwierzątka? - tak, kotka. - a jak tatuś wola na kotka? - sierściuchu jebany.

3 W autobusie komunikacji miejskiej, w dużym tłoku, mały chłopczyk (ok
W autobusie komunikacji miejskiej, w dużym tłoku, mały chłopczyk (ok. 4-5latek) mówi: - Mamo ja chcę usiąść! - Ależ synku nie ma miejsca. - Mamo! Ja chcę usiąść!! - Mówiłam ci już synku, popatrz - nie ma miejsca! - Mamo! Ja chce usiąść!!!! Bo cos powiem!!! - Ależ synusiu - nigdzie nie ma wolnego miejsca!!!! - Na to synuś na cały glos: - A tata powiedział, ze masz zimna dupę !!!

4 W aptece kolejka. W kolejce stoi mama z synkiem i cały czas się przekomarzają: - No mama! Kup mi ten samochodzik! - Mówiłam ci już tyle razy - byłeś niegrzeczny i za karę ci nie kupie! No i tak przez dłuższą chwilę mama z synkiem się wykłócają W końcu synek wali na cały glos w tej aptece z grubej rury: - Mama!!!! Kup mi ten samochodzik, bo powiem babci, ze widziałem jak całowałaś tatę w siusiaka!!!

5 Scenka rodzajowa w kościele
Scenka rodzajowa w kościele. Już prawie koniec mszy, mały bąbel tak na oko 3 latka wykazuje pewne znudzenie i Zniecierpliwienie. Kreci się coraz bardziej i marudzi sobie pod nosem. W pewnym momencie rzuca: - Mamo! Niech ksiądz już powie "Idźcie ofiary do domu

6 Koleżanka idzie z mężem i córka do kościoła z koszyczkiem do święcenia, ksiądz pyta dziewczynkę (małą smarkulę), czemu nie niesie koszyczka, a dziewczynka mu na to: - bo tata powiedział, że ja to jestem niezdara i zawsze wszystko wyjebie. (minę księdza ciężko skomentować)

7 Synek znajomej (ok. 3-4 lat) często jeździ z ojcem samochodem
Synek znajomej (ok. 3-4 lat) często jeździ z ojcem samochodem. Pewnego dnia jechał z mama autobusem. Gdy autobus ostro zahamował maluch wyskoczył z tekstem: "Jak ch...u jeździsz!"

8


Pobierz ppt "Uważaj na słowa przy dziecku"

Podobne prezentacje


Reklamy Google