Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt: Rajd Warszawa Marii Skłodowskiej-Curie WarszawaSklodowskiej.blogspot.com.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt: Rajd Warszawa Marii Skłodowskiej-Curie WarszawaSklodowskiej.blogspot.com."— Zapis prezentacji:

1 Projekt: Rajd Warszawa Marii Skłodowskiej-Curie WarszawaSklodowskiej.blogspot.com

2 Założenia rajdu Projekt organizowany był przez uczniów klasy 2A w ramach obchodów roku Chemii jako projekt edukacyjny, mający przybliżyć postać wielkiej polskiej chemiczki uhonorowanej dwukrotnie Nagrodą Nobla.

3 Przebieg rajdu - przygotowania Uczniowie klasy 2A od lutego przygotowywali program rajdu. Pierwszym etapem była wizyta w Muzeum Marii Skłodowskiej Curie w domu Uczonej.

4 Przebieg rajdu - przygotowania Następnie uczniowie podzielili się na 7 zespołów, wybrali punkty i odbyli do nich krótkie wycieczki rozpoznawcze. Kolejnym etapem było przygotowywanie materiałów dla uczestników. Zamówiliśmy także znaczki okolicznościowe i wykonaliśmy dyplomy.

5 Przebieg rajdu - przygotowania Zredagowane zostały pytania oraz wytyczone trasy dojazdu do punktów: Uniwersytet Warszawski Politechnika Warszawska Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie Teren dawnego dworca wiedeńskiego Ogród Saski Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Cmentarz Powązkowski Doprecyzowano także wszystkie szczegóły dotyczące rajdu, zredagowano i rozesłano zaproszenia do szkół.

6 Przebieg rajdu - rozpoczęcie 8 czerwca 2011 uczniowie zebrali się pod gimnazjum aby po odprawie wyruszyć na podbój Warszawy. Całość odbyła się stosunkowo sprawnie, jednak nie obyło się bez niespodzianek – w ostatniej chwili z przyczyn losowych wyłączony z rajdu został cmentarz powązkowski.

7 Przebieg rajdu - finał Całość zakończyła się o godzinie 13:30 w gimnazjum, gdzie po Odpowiedzeniu na pytania Dotyczące informacji rozwieszonych w szkole na przygotowanym przez p. Marię Grykę poczęstunku organizatorzy ponownie spotkali się z uczestnikami. W szkole czekało także pyszne ciasto dla zmęczonych bieganiem w upale uczestników.

8 Przebieg rajdu - finał Pierwsze miejsce zajeła drużyna z Zespołu Szkół ogólnokształcących STO im. Jana Nowaka- Jeziorańskiego. Drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno szkoła podstawowa nr 104 oraz 169. Zwycięzcy zostali nagrodzeni biletami do teatru oraz uhonorowani dyplomami.

9 Zdjęcia z rajdu

10

11

12

13

14

15

16 Przykładowy uczestnik rajdu…


Pobierz ppt "Projekt: Rajd Warszawa Marii Skłodowskiej-Curie WarszawaSklodowskiej.blogspot.com."

Podobne prezentacje


Reklamy Google