Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cześć Natasza, jak ty się czujesz??

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cześć Natasza, jak ty się czujesz??"— Zapis prezentacji:

1 Cześć Natasza, jak ty się czujesz??
Amy poszła do szkoły chociaż nie czuła się zbyt dobrze. Bolała ją głowa i miała katar. Po przyjściu do klasy usiadła za Nataszą. Zaraz okazało się, że Natasza również nie czuje się najlepiej. Cześć Natasza, jak ty się czujesz?? Nie najlepiej, ale mama kazała mi iść do szkoły *khe* *khe* Ja też, ale przynajmniej nie kaszlę. A ty zakrytej lepiej usta jak kaszlesz.

2 No chodź Amy, jestem głodna
W czasie przerwy Amy i Natasza poszły do toalety. Natasza była głodna I nie mogła doczekać się drugiego śniadania. No chodź Amy, jestem głodna No poczekaj chwilę, muszę umyć ręce. O rany, nie masz co robić? Ja nigdy nie myję i jeszcze żyję!

3 O rany, moja głowa! I jeszcze do tego chyba zbiera mi się na kaszel.
W czasie przerwy Amy rozmawiała tez ze swoim kolegą Harry’m. Powiedziała mu, że boli ją głowa i ma katar. O rany, moja głowa! I jeszcze do tego chyba zbiera mi się na kaszel. No właśnie! Zostało chyba trochę po tym, jak moja siostra leczyła zapalenie ucha. Poproszę mamę, żeby mi dała jak wrócę! To nie miałaś w domu żadnego antybiotyku?

4 Auuuuć! Leci mi krew z kolana.
Na przerwie po drugim śniadaniu, dzieci wyszły na boisko. Harry przewrócił się i skaleczył się w kolano. Auuuuć! Leci mi krew z kolana. Ojej. Pokaż mi to kolano. E, nie jest tak źle. Przykleimy plasterek i już. Chodź, musimy to pokazać Pani.

5 Ale ona jest kompletne chora, chyba powinna wziąć antybiotyk.
Po powrocie ze szkoły mama zabrała Amy do lekarza. Lekarz stwierdził u Amy przeziębienie. Proszę leżeć w łóżku, a w razie bólu głowy proszę wziąć coś przeciwbólowego. Ale nie ma takiej potrzeby. Ale ona jest kompletne chora, chyba powinna wziąć antybiotyk.

6 O rany, a przepisał Ci coś przeciwbólowego?
Następnego dnia Harry nie przyszedł do szkoły, więc Amy zadzwoniła do niego i zaproponowała, że wpadnie w drodze powrotnej ze szkoły. O rany, a przepisał Ci coś przeciwbólowego? Nie przyszedłeś dzisiaj do szkoły, co u ciebie? Kiepsko się czuję, w nocy strasznie zaczęło boleć mnie kolano, więc mama zabrała mnie do lekarza. Powiedział, że doszło do zakażenia rany. Nie przepisał tylko antybiotyki, żeby zwalczyć infekcję i kazał brać je dopóki się nie skończą.


Pobierz ppt "Cześć Natasza, jak ty się czujesz??"

Podobne prezentacje


Reklamy Google