Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przygotował: Patryk Basak. Zanim przedstawię cały projekt chciałbym poprosić Was o to, by odpowiedzieć sobie na kilka pytań: - Gdzie w Stalowej Woli.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przygotował: Patryk Basak. Zanim przedstawię cały projekt chciałbym poprosić Was o to, by odpowiedzieć sobie na kilka pytań: - Gdzie w Stalowej Woli."— Zapis prezentacji:

1 Przygotował: Patryk Basak

2

3 Zanim przedstawię cały projekt chciałbym poprosić Was o to, by odpowiedzieć sobie na kilka pytań: - Gdzie w Stalowej Woli mamy jakieś miejsce by się spotkać? - Gdzie możemy usiąść, porozmawiać, napić się wspólnie kawy, delektować się smakiem na świeżym powietrzu? - W której restauracji możemy posłuchać muzyki na żywo? Jeśli odpowiedzi brzmiały nie wiem lub raczej nigdzie to ten projekt przypadnie Wam do gustu! W swoim projekcie zagospodarowałem przestrzeń, na której obecnie stoi postrach wszystkich odwiedzających miasto. Gdzie? O tym w następnym slajdzie

4

5 Wyobraźmy sobie teraz, że tych zabudowań tam nie ma.. Mamy sporo miejsca by stworzyć coś pięknego, gdzie możemy wspólnie się spotkać, wypić kawę, porozmawiać.. Jak by to wyglądało? ;)

6 ul. 1 Sierpnia

7

8

9 VS


Pobierz ppt "Przygotował: Patryk Basak. Zanim przedstawię cały projekt chciałbym poprosić Was o to, by odpowiedzieć sobie na kilka pytań: - Gdzie w Stalowej Woli."

Podobne prezentacje


Reklamy Google