Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

AKADEMICKIE STOWARZYSZENIE KATOLICKIESOLI DEO. Święci Dinozaury Co tydzień we wtorki o 19 w sali 110G odbywają się spotkania modlitewno- dyskusyjne, prowadzone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "AKADEMICKIE STOWARZYSZENIE KATOLICKIESOLI DEO. Święci Dinozaury Co tydzień we wtorki o 19 w sali 110G odbywają się spotkania modlitewno- dyskusyjne, prowadzone."— Zapis prezentacji:

1 AKADEMICKIE STOWARZYSZENIE KATOLICKIESOLI DEO

2 Święci Dinozaury Co tydzień we wtorki o 19 w sali 110G odbywają się spotkania modlitewno- dyskusyjne, prowadzone przez dominikanina Ojca Wojciecha Prusa.

3 WYKŁAD " KARIERA A ŚWIADOMOŚĆ ŻYCIA W ZGODZIE Z SUMIENIEM " /(Nie) Odpowiedzialność w biznesie/ Odpowiedzialny przedsiębiorca, odpowiedzialny pracownik. Baśnie 1001nocy- czy realne trendy w biznesie" - to jedno z pytań na które będziemy próbowali odpowiedzieć na konferencji 25.10. Początek o godzinie 17-stej w Auli Głównej. Praktykę natomiast sprawdzimy w czasie case'ów prowadzonych przez specjalistów z dużych koncernów, mniejszych firm oraz instytutów. Odbędą się one 26.10. od 17-stej w salach: 210A, 213A, 216A. Zapraszamy serdecznie!

4 Poznaj korzenie naszej kultury i tradycji!! 22-24 listopad

5 Dni Kultury Chrześcijańskiej W programie: Wielki happening Wesele na auli spadochronowej Emilia Krakowska Jan Pospieszalski Wojciech Cejrowski Film Karol człowiek, który został Papieżem Koncert zespołu "40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach Chcesz pomóc przy organizacji tej imprezy pisz do Zbyszka zk28524@sgh.waw.plzk28524@sgh.waw.pl

6 Nauka Społeczna Kościoła Zajęcia na V poziomie Syg. 7545-01 Prowadzi ks. prof. dr hab Piotr Mazurkiewicz Jeśli chcesz być świadomym katolikiem musisz się zapisać!

7 Co tydzień możesz przeczytać darmową gazetkę Słowo Jana Pawła II wydawaną przez nas. W każdej oryginalne teksty Ojca Świętego.

8 Wolontariat w domu dziecka W dowolny dzień/dni tygodnia w godz. 16-17 możesz pomóc dzieciom z domu dziecka przy ul. Rakowieckiej w odrabianiu lekcji.

9 Chcesz poznać nas od bardziej rozrywkowej strony? Zapraszamy na imprezę Ognisko&Disco Sobota, 15 października, godz. 17.00 Parafia Św. Katarzyny na Służewiu (wyjście z pokoiku Soli Deo o 16.15) Impreza jest bezalkoholowa!

10 Soli Deo organizuje też wiele innych wydarzeń: - cykl Sympatia-Miłość- Małżeństwo - rekolekcje na uczelni i wyjazdowe - wyjazdy na Lednicę, Taize, pielgrzymki - wolontariat studencki w wakacje - wyjazdy letnie, sylwestrowe, majówki - liczne imprezy taneczne

11 Jeśli szukasz w życiu dobra i chcesz swoim działaniem i postawą dać świadectwo wiary, to mamy wspólne cele. Dołącz do nas i pomóż nam być solą ziemi i światłem świata. SPOTKANIE INFORMACYJNE 13 października ( czwartek) o godz. 19 w sali 152 G. www.solideo.pl


Pobierz ppt "AKADEMICKIE STOWARZYSZENIE KATOLICKIESOLI DEO. Święci Dinozaury Co tydzień we wtorki o 19 w sali 110G odbywają się spotkania modlitewno- dyskusyjne, prowadzone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google