Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt"— Zapis prezentacji:

1 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt

2 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Czym się zajmujemy? zdobywamy wiedzę z zakresu przygotowania wniosków do projektów unijnych, dotacji i grantów, zdobywamy praktyczne umiejętności i wiedzę z zakresu zarządzania projektami, kształtujemy umiejętności nawiązywania współpracy z różnymi stowarzyszeniami, instytucjami i przedsiębiorcami, rozpowszechniamy informacje wśród studentów o możliwościach zaplanowania ścieżki własnego rozwoju z wykorzystaniem możliwości pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych, propagujemy Dobre Praktyki.

3 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Jak działamy? organizujemy obozy naukowe i spotkania ze specjalistami (comiesięczne spotkania z ekspertem) bierzemy czynny udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach krajowych i zagranicznych, kształtujemy swoje umiejętności, dzielimy się nabytym doświadczeniem, włączamy się w realizację projektów Unijnych i innych (pomoc w przygotowywaniu wniosków do projektów składanych przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy), współpracujemy w działaniach promocyjno-informacyjnych w trakcie trwania oraz po zakończeniu projektów, współpracujemy z Regionalnym Centrum Innowacyjności, podejmujemy współpracę z różnymi instytucjami i przedsiębiorcami z innymi organizacjami studenckimi, w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć.

4 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Wspólna Wigilia z Akademią Postępu

5 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Spotkania integracyjne

6 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Opiekunem Koła jest Pani Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich Wydziału Zarządzania dr inż. Małgorzata Zajdel

7 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Międzywydziałowe Koło Naukowe „EuroProjekt” działa przy Katedrze Informatyki w Zarządzaniu Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

8 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Chcesz wiedzieć: jak pisać projekty unijne? jak pozyskać pieniądze? na co możesz je wydać? co dzięki nim osiągniesz? ………………………………………………………………

9 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt
Zapraszamy do Nas!


Pobierz ppt "Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt"

Podobne prezentacje


Reklamy Google