Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TP S.A. Nakręć Reklamę Serca i Rozumu

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TP S.A. Nakręć Reklamę Serca i Rozumu"— Zapis prezentacji:

1 TP S.A. Nakręć Reklamę Serca i Rozumu

2 Założenia kampanii Aktywizacja grupy potencjalnych klientów TP S.A., będących użytkownikami smartphone’ów Nokia Promocja neostrady i telewizji jako jednego pakietu. Dzięki aplikacji, użytkownicy dodatkowo mogą odnaleźć lokalne placówki TP S.A. jak i otrzymać informacje o aktualnych promocjach. Wykorzystanie popularności reklam Serca i Rozumu w celu pobudzenia kreatywności fanów tych postaci.

3 GPS + AR (Augmented Reality)
Mechanizm GPS + AR (Augmented Reality)

4 Mechanizm Aplikacja możliwa do pobrania z OviStore.
Aplikacja skierowana do uzytkowników telefonów aparat fotograficzny z możliwoscią nagrywania video z dzwiękiem Aplikacja stworzone na system operacyjny symbian OS, przy użyciu framework'u Qt. Aplikacja umożliwia tworzenie krótkich filmów złożonych z 5 scen. W każdej ze scen możliwe jest użycie video nagranego przez uzytkownika oraz nalożenie predefinowanych scen z Sercem i Rozumem z biblioteki programu. W bibliotece znajdują się krótkie filmy w (mp4) wykluczowne, bez tła Gotowy projekt to połączone 5 scen, wyeksportowane do formatu mp4.

5 Proces Po przejściu przez ekran powitalny i przeczytaniu zasad, użytkownik ma do dyspozycji 5 pustych slotów. Każdy ze slotów to jedna scena filmu. Film odtwarza się od pierwszego do piątego slotu, jednak ich kolejność można zmieniać metodą drag&drop. Po wybraniu jednego ze slotów, pokazuje się biblioteka z kilkunastoma predefiniowanymi animacjami z Sercem i Rozumem z kanałem alpha (przezroczyste). Wybrany klip zostaje naniesiony na obraz z kamery aparatu. Przed nagraniem, możemy postaciami obracać aby dopasować je do perspektywy nagrywanego obrazu. Podczas nagrywania animacja postaci odtwarza się , a użytkownik uzyskuje w ten sposób scenę z naszymi bohaterami. Po zakończeniu nagrywania, użytkownik może odtworzyć scenę, usunąć powtórzyć nagranie obrazu lub lektora, bądź zmienić miejsce wśród slotów. Użytkownik wybiera i nagrywa kolejne ujęcie, odtwarza cały film, zapisuje go w pamięci telefonu lub udostępnia na Facebook.

6 Przykładowy wygląd Ekran powitania
Ekran, podczas którego widzimy stan załadowania aplikacji oraz przycisk kierujący na Facebook Ekran nagrywania Widok z kamery wraz z nałożoną animacją 3d (AR). Wynikiem jest krótka scena wideo + dźwięk


Pobierz ppt "TP S.A. Nakręć Reklamę Serca i Rozumu"

Podobne prezentacje


Reklamy Google