Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ranczo Leoncio mechanik Odcinek 1327. Isabel zabrała rodzinę na wyprawę, niestety ledwo wyjechali za błonia… Mówię ci, odwróciłam się na chwilę i już

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ranczo Leoncio mechanik Odcinek 1327. Isabel zabrała rodzinę na wyprawę, niestety ledwo wyjechali za błonia… Mówię ci, odwróciłam się na chwilę i już"— Zapis prezentacji:

1 Ranczo Leoncio mechanik Odcinek 1327

2 Isabel zabrała rodzinę na wyprawę, niestety ledwo wyjechali za błonia… Mówię ci, odwróciłam się na chwilę i już biegu nie było! Ktoś musiał ukraść! Leoncio! Musimy porozmawiać. Dość tych żartów, przyznaj się że zabrałeś ten V bieg! Bieg?! Bieg?! Gdzie biegniemy? Margerito! Nie mogłem się opanować… moje skłonności kleptomańskie i wrodzona żyłka do handlu sprawiły, że bieg już sprzedałem na targu Ruskim. Podobno do T-42 potrzebują

3 Chłop kłamie jak z nut, nie mógł sprzedać V biegu! Sam próbowałem sprzedać, od Malucha, ale nie znalazłem Leoncio! Zachowuj się, bo nie będzie kolacji! Strzelę focha, a nie oddam!

4 Na szczęście piękny Marcus zawsze znajdzie wyjście z sytuacji! Mam pomysł! Wiem co mu zrobimy Nie! Antonio, to łaskocze! Nie poddam się nic wam nie powiem! Czy naprawdę wszyscy tak musimy?

5 Cicho tam! Przeszukajmy może lepiej jego rzeczy? O! Popatrzcie jaki piękny jestem! Matko! Marcus, co za widok! Tracę równowagę!! E, cholera idę chyba do kozic….

6 Taś, taś koziczki! Zobaczcie co potrafię O źesz ty! Ratunku! Będę pilnował tyłów! Kozioł jestem, litości!

7 Przeszukanie rzeczy Leoncia niestety nic nie dało. V biegu nadal nie było…

8 Nie płacz El Pajaro! To nie pierwszy i ostatni bieg w twoim życiu! He, he! Ale go ukryłem ;) Ups, chyba połknąłem ten V bieg… coś mnie w brzuchu kręci Bez sensu, jazda, bez piątego biegu, to jak w długiej trasie bez Budki Suflera… Chyba poskaczę na jednej nodze Tomas! Nie wytrząsaj z gaci!

9 W międzyczasie na szczytach władzy wzrastało rozdrażnienie…. Leoncio! Jeśli zaraz nie skończysz z tymi obrazkami i dymkami to ci pokażę! Czas wracać do doktoratu, co? Tak… KOPYTKO! Hmm… doświadczenie mi podpowiada, że chodzi właśnie o to że nie pokaże!

10 No dobra Marcus, ostatnio pokazałeś palec, to teraz ja cię ubezpieczam, a ty napadasz na bank. Tylko się przebierz dla niepoznaki Zgadzam się, ale Giacinto odwraca ich uwagę! No cóż…

11 OO! A mówią że tylko kaczorowi w zimnej wodzie ….! Gdy wieść dotarła do bankierów… Lecimy! Musimy to zobaczyć!

12 I tym razem napad się udał. Podobno niektórzy już uciekli do ciepłych krajów!


Pobierz ppt "Ranczo Leoncio mechanik Odcinek 1327. Isabel zabrała rodzinę na wyprawę, niestety ledwo wyjechali za błonia… Mówię ci, odwróciłam się na chwilę i już"

Podobne prezentacje


Reklamy Google