Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śmierć półrocznej Madzi

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śmierć półrocznej Madzi"— Zapis prezentacji:

1 Śmierć półrocznej Madzi
Tomasz Kamiński 1B3T Śmierć półrocznej Madzi Wiadomość, która wstrząsnęła mną i całą Polską.

2 JAK TO BYŁO?

3 Most, przez który przechodziła matka Madzi przed napaścią.
1. PORWANIE Miejsce: Sosnowiec Mama z Madzią w wózku wychodzą z domu. Cel: dom rodziców. Most, przez który przechodziła matka Madzi przed napaścią.

4 2. Poszukiwania na „skalę światową”
Specjalna grupa. Detektyw Rutkowski. Wypowiedź Katarzyny W. : „Przy komisariacie dopadło mnie przeczucie, że coś się może stać. Wtedy odwróciłam się i zobaczyłam mężczyznę. Szedł za mną, ale gdy się odwróciłam, wyraźnie zwolnił krok”

5 3. KTOŚ TU KŁAMIE? Ojciec Madzi przebadany wariografem. Matka Madzi nie zgodziła się na przebadanie. Powód: (rzekomy) zły stan psychiczny.

6 4. TRAGEDIA ! MADZIA NIE ŻYJE

7 RODZINA ZAWIEDZIONA  Babcia dziewczynki od początku podejrzewała, że jej synowa może być zamieszana w sprawę, ale do końca chciała jej wierzyć. 

8 DIALOG MIĘDZY MATKĄ MADZI A JEJ TEŚCIOWĄ
Teściowa: Kasiu, Ci panowie są po to, żeby Tobie pomóc, tylko powiedz, gdzie jest Magda! Bo potem nikt nie stanie w Twojej obronie, wręcz przeciwnie. Ty zostaniesz sama, Kasiu... Powiedz, choćby to była najgorsza prawda. Kasiu, my wiemy, że Ty kłamiesz, ja wiem, że Ty wiesz! Katarzyna W.: Wyjdźcie stąd. Mam was wyprosić, czy jak mam mówić! Teściowa: Ty nas możesz wypraszać. Nie zamkniesz się... Katarzyna W.: Nie mam zamiaru się zamykać, nie mam zamiaru słuchać Twojego trajkotania. Teściowa: Od kiedy jesteśmy "na ty"? Katarzyna W.: Od nigdy! Teściowa: No właśnie! Katarzyna W.: Córeczka czasem sobie tak pozwala. A pani?! Teściowa: Pozwalam sobie, bo chodzi o moją wnuczkę, a Ty wiesz, gdzie ona jest. Katarzyna W.: To jest moje dziecko... Teściowa: I mojego syna też, tak! […]Ale teraz to na pewno ona zrobiła, to jest na bank ona, to jest na sto procent.

9 Przyczyna śmierci: uderzenie głową o próg
I WSZYSTKO JASNE Przyczyna śmierci: uderzenie głową o próg

10 CO ROBI MATKA PO stracie DZIECKA?
CZY TO JEST NORMALNE!?

11 SPOJRZENIE Z INNEJ PERSPEKTYWY
”Oglądam TVN 24. Słuchając Kolendy-Zaleskiej dochodzę do wniosku, że powinno się ufundować nagrodę dla matki, która zabiła swoje dziecko” Izabela Łukomska-Pyżalska „Ojciec zmarłej Madzi od początku zachowuje się skromnie, nie eksponuje swojej osoby. Nie okazuje swoich uczuć, ale to wcale nie znaczy, że Bartek nie jest osobą wrażliwą. Wręcz przeciwnie, w środku może rozdzierać go potworny ból” Zbigniew Nęcki

12 Zabij dziecko – będziesz sławna i zarobisz pieniądze!
PODSUMOWANIE Matka Madzi okłamała i zażartowała z całej Polski, opowiadając bajkę o porwaniu. Rutkowski zapewnił mieszkanie dzieciobójczyni Katarzyna W. Po śmierci Madzi nie okazywała żalu i rozpaczy Z dzieciobójczyni zrobiono „Gwiazdę” telewizji. WNIOSEK: Zabij dziecko – będziesz sławna i zarobisz pieniądze!


Pobierz ppt "Śmierć półrocznej Madzi"

Podobne prezentacje


Reklamy Google