Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na podstawie życia s.Emilii Engel. - spojrzenie na s.M.Emilię - spojrzenie na nasze życie - praktyczne wskazówki 1. Pozwolić się dotknąć spojrzeniu Boga.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na podstawie życia s.Emilii Engel. - spojrzenie na s.M.Emilię - spojrzenie na nasze życie - praktyczne wskazówki 1. Pozwolić się dotknąć spojrzeniu Boga."— Zapis prezentacji:

1 Na podstawie życia s.Emilii Engel

2 - spojrzenie na s.M.Emilię - spojrzenie na nasze życie - praktyczne wskazówki 1. Pozwolić się dotknąć spojrzeniu Boga 2. Uwolnić się z nacisku perfekcjonizmu 3. Na nowo ukształtować rytm życia 4. Nie wyolbrzymiać ( z igły nie czynić widły ) 5. Po prostu znosić to i trwać. 6. Przeciążenie zamieniać w czułość 7.Siła odprężającego uśmiechu 8. Pozwolić, by zwyciężyła miłość 9. Czar własnego stylu.

3 KROK PIERWSZY

4 I. Pozwolić się dotknąć spojrzeniu Staram się w konkretnych wydarzeniach odkryć miłość Boga. Tajemnica naszego szczęścia leży w tym, by wszystko uczynić widocznym dla tego, Który kocha nas miłością delikatną i troskliwą.

5 Boga, który na mnie spogląda, traktować jako Rzeczywistość pośrodku mojego życia.

6 Jeśli chcesz być szczęśliwy – zostań ogrodnikiem!

7 Panie, chcę widzieć wszystko we właściwym świetle, pomóż mi spoglądać na świat Twoimi oczami.

8 Spoglądamy na miniony dzień i pozwalamy naszej duszy zatrzymać się przy wydarzeniu, które nas w tym momencie najbardziej zajmuje. W ten sposób przeżywamy go jeszcze raz. Tym razem w świetle Boga. Pan Bóg patrzy na mnie, jestem dla Niego ważna. Doświadczam osobistego spotkania z Nim. On dotyka mnie swoim spojrzeniem.

9 Tajemnica naszego szczęścia polega na tym, by wszystko uczynić widocznym, przejrzystym dla Tego, który kocha nas delikatną miłością.

10 CDN....


Pobierz ppt "Na podstawie życia s.Emilii Engel. - spojrzenie na s.M.Emilię - spojrzenie na nasze życie - praktyczne wskazówki 1. Pozwolić się dotknąć spojrzeniu Boga."

Podobne prezentacje


Reklamy Google